Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
Humbje ne peshe, Kosport

Top

Humbje ne peshe

Show: 
 • List
 • Grid
Displaying 1 to 12 (of 12 products)
Result Pages:  1 
 • CLA 400

  CLA 400

  CLA 400 mund të kontribuojë në mbajtjen ose arritjen e peshës trupore normale në sajë të acideve ynd ...

  Cmimi:  1'400leke

 • HCA-CHITOSAN

  HCA-CHITOSAN

  HCA (acidi hidroksicitrik) është nxjerrë nga bima me emrin Gatcinia Cambogia. Përmbajtja në HCA e ...

  Cmimi:  1'600leke

 • L-CARNITINE + CHROME

  L-CARNITINE + CHROME

  Me 1050mg L-karnitinë dhe 150mcg krom për dozë. Është prodhuar special për personat që duan të me ...

  Cmimi:  2'100leke

 • L-CARNITINE 3000

  L-CARNITINE 3000

  Me 3000mg L-Karnitine për servim në formë të lëngshme, për absorbim më të shpejtë. L-Karnitina, mer ...

  Cmimi:  220leke

 • REVEX-16

  REVEX-16

  REVEX-16 Njëri nga djegësit më efikas të dhjamit. Formulë e studiuar dhe shumë efikase për të ...

  Cmimi:  4'100leke

 • SHREDEX

  SHREDEX

  SHREDEX Kompleks me 16 përbërës i cili menaxhon peshën trupore dhe dhjamin trupor me karnitinë dh ...

  Cmimi:  3'800leke

 • SUPER FAT BURNER

  SUPER FAT BURNER

  Suplement i shkëlqyer që ndihmon në djegjen e dhjamit me 14 përbërës duke përfshirë kolinën, kromin, ...

  Cmimi:  2'400leke

 • Ulisses Shaper

  Ulisses Shaper

  FORMULĂ‹ E KOMPLETUAR PĂ‹R KONTROLLIN E PESHĂ‹S, ME KAPSULA, PA STIMULANTE DHE KAFEINĂ‹ -1 Servim ka ...

  Cmimi:  2'400leke

 • ULTRA LOSS

  ULTRA LOSS

  Një servim përmban vetëm 98 kalori dhe e rimbush trupin me vitamina, minerale dhe proteina të rëndës ...

  Cmimi:  2'400leke

Displaying 1 to 12 (of 12 products)
Result Pages:  1 
Kosport