Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
BCAA 12,000 POWDER 228g, Kosport

Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 12 nga 12
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Thursday 22 October, 2020.

  BCAA 12,000 POWDER 228g

  Cmimi:  2'500leke

  Skadenca: 05/2021
  Shija: Fruit Punch, Blue raspberry

  6g BCAA për servim
  Në raport optimal 2:1:1
  3g L-leucinë / 1.5g L-isoleucinë / 1.5g L-valinë

  BCAA-të (aminoacidet e degëzuara zinxhirore) përfshijnë leucinën, izoleucinën dhe valinën.Ato janë të nevojshme për mirëmbajtjen e muskujve gjatë aktivitetit fizik.Studimet tregojnë se marrja BCAA-ve mund të parandalojë lodhjen sistemit nervor duke rregulluar nivelet e triptofanit në tru. Marrja e tyre para dhe gjatë stërvitjes është vërtetuar se rrit performancën. BCAA funksionon si agjent anabolic duke ruajtur masën muskulare, gjë që lejon trupin të djegë dhjamin dhe jo muskujt.

  BCAA 12,000 Powder është krijuar për të rritur qëndrueshmërinë, larguar lodhjen dhe për të përmirësuar performancën.Ultimate Nutrition përdor vetëm aminoacidet më të mira të cilësisë USP për këtë formulë.

  • Sasia: 228g
  • Masa e Servimit: 1 scoop (7,6g)
  • 30 servime
  • Përdorimi: Përzieni një servim (7,6g) me 180-240ml ujë apo lëng sipas dëshires, para gjatë apo pas stërvitjes
  Review
Kosport