Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /htdocs/alb/includes/functions/database.php on line 19
Super Protein Amino 345 tab, Kosport

Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 11 nga 15
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 07 March, 2016.

  Super Protein Amino 345 tab

  Cmimi:   3'500leke 4'150leke

  Për Servim
  -PROTEINË:
  2,9 g (3 tableta)

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT

  Dymatize® Super Protein Amino është një formulë proteinë -aminoacide që jep një spektër të plotë të të gjithë aminoacideve proteinogjene. Këto aminoacide thelbësore dhe jo thelbësore janë blloqet ndërtuese të proteinave. Përveç marrjes së zakonshme të proteinave, tabletat me madhësi të përshtatshme dhe të lehta për t'u gëlltitur e bëjnë të thjeshtë shtimin e furnizimit tuaj proteinik kur jeni në lëvizje dhe gjatë gjithë ditës.

  Doza ditore përbëhet nga dy servime.
  -Doza ditore(= 6 tableta ) siguron 5,8 g proteina .

  -Shpërndarja e një spektri të plotë të të gjithë aminoacideve proteinogjenike.

  -Tableta me madhësi të përshtatshme dhe të lehta për t'u gëlltitur.

  -Testuar nga "Informed-Choice" për substanca të ndaluara, kjo për sigurinë e atletëve dhe rritjen e cilësisë së produktit.

  PËRDORIMI I REKOMANDUAR
  -Merrni deri në 2 servime (= 6 tableta) në ditë me gotë të madhe uji apo lëngje. 1 servim (= 3 tableta).
  -Kjo shtesë ushqimore nuk duhet të përdoret si zëvendësim për një dietë të larmishme. Një dietë e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme janë të rëndësishme. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore. Mbani larg nga fëmijët e vegjël.

  PËRBËRËSIT Proteina e qumështit (koncentrat nga proteina të qumështit, kazeinë kalciumi, koncentrat nga proteina të hirrës, izolat i proteinës së hirrës, kazeinë micelare), proteina bizelesh, proteina nga orizi, agjentët trashës: celulozë, fosfat kalciumi, agjent anti-ngurtesim(dioksid silikoni) polietilen glikoli, pudër, kripërat e magnezit të acideve yndyrore; L-Glutamine, L-Arginine hydrochloride, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, emulsifikues (lecithina) (soje).
  Review
Kosport