Shporta (e zbrazët) 0

Riptek Fat Burning 120 caps

45,00 € me TVSH

Aktivizuesi i termogjenezës
Ndihmon në kontrollin e oreksit dhe urisë
Ndihmon në rritjen e energjisë
Ndihmon në djegien e dhjamit

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 4 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 4 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,80 € .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Riptek V2 është djegësi i dhjamit më revolucionar dhe inovativ në treg! Kombinon teknologjitë më të fundit evropiane dhe amerikane të ndezjes së yndyrës. Që në dozën e parë, ju do të ndjeni efektin e Riptek V2, duke përfshirë një shpërthim të çastit dhe të menjëhershëm të energjisë. Me këtë efekt dy-në-një, ju do të digjni më shumë yndyrë dhe do t’i çoni stërvitjet tuaja në nivelin tjetër.

Kombinuar me një dietë të ekuilibruar dhe ushtrime fizike, marrja e kësaj shtese dietike do t’ju ndihmojë shumë të humbni peshë më shpejt dhe në mënyrë më efikase. Falë formulës së tij komplekse të pasuruar me glukomanan, Riptek V2 ndihmon për të vepruar drejtpërdrejt në djegien e dhjamit dhe premton rezultate të mahnitshme nëse konsumohet siç duhet.

Riptek V2: Një djegës i fuqishëm yndyrnash

Riptek V2 ka një formulë revolucionare të zhvilluar nga departamenti ynë R&D. I pasuruar veçanërisht me glukomanan, ekstrakt speci (Capsicum Anuum L.), ekstrakt acai berry dhe ekstrakt yerba mate, ky suplement ushqimi është një aktivizues i fuqishëm i termogjenezës. Kjo do të thotë që trupi do të djegë dhjamin për të ruajtur temperaturën e tij normale që ndihmon në rregullimin e peshës. Riptek V2 do të stimulojë metabolizmin përmes rrjetit të tij kompleks të përbërësve stimulues. Kjo do të ketë efektin e mobilizimit optimal të dhjamit, përfitimit të energjisë, oreksit të zvogëluar dhe një ndihme në definimin e muskujve.

Riptek V2 është një djegës termogjenik i yndyrave me veprim të shpejtë dhe një përforcues që do t'ju ndihmojë të përmirësoni performancën në seancat tuaja të trajnimit. Marrja e një djegësi dhjami me të vërtetë ka kuptim nëse tashmë jeni në një fazë të avancuar të dietës tuaj ku humbja e peshës po bëhet më e vështirë. I programuar natyrshëm për të mbijetuar, trupi do të përshtatet me raportin e ri të kalorive të djegura dhe do të ngadalësojë metabolizmin në mënyrë që të krijojë rezerva energjie. Në ketë rast efektet e Riptek V2 do të jenë më të dukshme: termogjeneza e aktivizuar në këtë pikë thelbësore në humbjen e peshës suaj do të ndihmojë trupin të tërheqë energjinë e nevojshme nga yndyra për të përfunduar stërvitjet tuaja dhe për të djegur kalori të padëshiruara.

Riptek V2 ka një veti shumë të vlerësuar për të ndaluar oreksin .

Komponentët stimulues të këtij termogjeniku do të rezultojnë në uljen e oreksit. Kjo do të provojë të jetë një pjesë jashtëzakonisht e dobishme e një programi për humbjen e peshës pasi uria shpesh është shkaku kryesor i shtimit të peshës. , Duke vepruar në të njëjtën kohë në kontrollin e oreksit, termogjenezës dhe energjisë, Riptek V2 është një djegës i plotë yndyror efektiv me veprim të shpejtë kur përdoret në mënyrë korrekte.

Riptek V2: Një aleat i vlefshëm për energjinë

Ky djegës termogjenik i yndyrës përmban shumë përbërës që do t'ju ndihmojnë të rrisni energjinë tuaj dhe kështu të përmirësoni performancën tuaj gjatë seancave të trajnimit. Përbërës të tillë si kafeina, ekstrakti i çajit jeshil, yerba mate ose niacina do t'ju japin një shtytje të vërtetë dhe menjëherë do të rrisin energjinë tuaj. Kjo do t'ju ndihmojë të stërviteni më shumë dhe më gjatë, duke rritur shumë numrin e kalorive që do të digjni gjatë seancave tuaja. Me formulën e saj revolucionare të re, Riptek V2 ofron dozën e përsosur të agjentëve stimulues për një përfitim pothuajse të menjëhershëm të energjisë, si dhe rezultate bindëse në djegien optimale të yndyrnave.

Perdorimi:
Merrni 4 kapsula me ujë në mëngjes

Përgjegjësia Prodhuesit herë pas here mund të modifikojnë etiketat e tyre. Etiketimi aktual i produkteve mund të përmbajë informacion shtesë dhe / ose të ndryshëm nga ai i treguar në faqen tonë. Gjithmonë lexoni informacionin, paralajmërimet dhe kushtet e përdorimit në etiketë ose paketim para se të përdorni ose konsumoni një produkt.