Shporta (e zbrazët) 0

Stack Force T2

30,00 € me TVSH

Nxit thermogenezen duke piketuar shkrirjen e indit dhjamor nenlekuror.
Nxit rritjen e metabolizmit ne menyre qe te rritet  djegia e kalorive.
Ndihmon trupin të përshtatet me stresin fizik
Jep një vrull intensiv energjie dhe fuqie

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

I krijuar për te gjithe ata qe kërkojnë një produkt vërtet efektiv, STACK FORCE T2 është një formulë e fuqishme me absorbim ultra te shpejtë e zhvilluar nga shkencëtarët në bashkëpunim me atletë elitë që përmban përbërës shumë efektivë.  Formula e saj super e përqendruar do të ndihmojë edhe atletët më kërkues të arrijnë qëllimet e tyre.
 
 Stack Force T2 është një partner super-efikas
 
 STACK FORCE T2 ju ndihmon të stimuloni metabolizmin tuaj falë përbërësve aktivë të shumtë natyralë dhe me cilësi të lartë.  Formula e tij e përqendruar përfshin një përzierje të lëndëve të para të zgjedhura me kujdes që janë zgjedhur nga ekipi i shkencëtarëve hulumtues I QNT së bashku me një grup atletësh, për të stimuluar metabolizmin në mënyrë që të mbështesin një dietë dobësimi me kalori të ulët dhe program ushtrimesh.  Shumë ekstrakte bimore të përdorura në STACK FORCE T2 janë studiuar tërësisht dhe efektiviteti i tyre është vërtetuar nga shumë studime shkencore.
 Stack Force T2 i bërë nga përbërës natyralë
 
Guarana është një përbërës natyral që vjen nga një bimë që është përdorur prej kohësh nga fiset Amazoniane për vetitë e saj të shumta të dobishme.  Ky përbërës ka efekte tonik, stimulon metabolizmin (përfshirë atë të lipideve) dhe ndihmon në kontrollin e peshës trupore.
 
 Përbërësit e tjerë natyralë kontribuojnë për ta bërë këtë produkt veçanërisht efektiv.  Ekstrakti Yerba Mate ka veti antioksiduese dhe tonike, ndihmon në largimin e ujit të tepërt dhe stimulon metabolizmin.  Ekstrakti i çajit jeshil, ekstrakti i xhensenit siberian, ekstrakti i arrës Kola dhe Ekstrakti i piperit punojnë në sinergji për të ndihmuar në përmirësimin e vetive të formulës.
 
 Stack Force T2 i krijuar për atletët më ambicioz
 
 Formula STACK FORCE T2 është një formule komplekse dhe e sofistikuar, që jep të gjitha rezultatet e pritura.  Nëse jeni duke ndjekur një dietë dobësimi me pak kalori dhe një program ushtrimesh për të humbur peshë, ky është partneri i duhur për ju.  Ju do të përfitoni plotësisht nga efektet e fuqishme të përbërësve aktivë të tij për të arritur qëllimet më ambicioze.  Mos pranoni asgjë më pak se më e mira për ambiciet tuaja!