Cart (empty) 0

Rreth nesh

Kosport është ndërrmarje e specializuar për suplemente ushqimore.
Të gjitha produktet tona janë nga prodhuesit me renome botërore si BioTech USA, Scitec Nutrition, QNT, Dymatize, Ultimate Nutrition
Misioni i zhvillimit të sportit dhe shëndetit është në epiqendër të strategjisë së afarizmit të kësaj kompanie.