Shporta (e zbrazët) 0
-15%

Iso100 Hydrolyzed 2.2kg

Kurseni 15% 123,25 € me TVSH
145,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Izolati më i shitur dhe më i mirë në botë para dhe pas trajnimit!

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 12 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 12 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 2,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  PËR SERVIM: PROTEINË 25g, BCAA 5.7g, LEUCINË 2.7g

  Gjithkush që do një trup të tonifikuar dhe të fuqishëm e njeh shumë mirë sfidën që paraqet mbajtja njëkohësisht e mbështetjes së promovimit të sintezës së proteinave të muskujve dhe sigurimin e marrjes së duhur kalorike për qëllimet tuaja fizike.
  Kjo e gjitha kërkon cilësinë më të lartë të produktit, duke siguruar sasinë e duhur të proteinave me sa më pak kalori të tepërta të jetë e mundur.
  ISO100 HYDROLYZED është një kombinim super cilësor i izolatit të hidrolizuar dhe vetë izolatit të proteinave të hirrës - formula më e avancuar e DYMATIZE.
  Nëpërmjet hidrolizës enzimatike proteina e hirrës shpërbëhet pjesërisht në zinxhirët e aminoacideve, gjë që e bën shumë të lehtë për t'u tretur.

  ISO100 HYDROLYZED është një zgjedhje perfekte pas dhe madje edhe para stërvitjeve të lodhshme. Duke eleminuar sheqerin dhe yndyrat, bëhet super i përshtatshëm me më pak se 116 kcal për servim kur përzihet me ujë.

  Izolati më i shitur i botës,

  "Fitues çmimesh" pesë vjet rresht (2013-2017)

  25 g izolat nga proteina e hirrës për servim

  Çdo servim përmban 5,6-5,8 g BCAAs duke përfshirë 2,6-2,7 g të amino acidit esencial L-Leucine, në varësi të shijes.

  Pa sheqer dhe yndyrë dhe më pak se 116 kcal për servim (i përzier me ujë)

  Pa gluten

  I përshtatshëm edhe për vegjetarianët

  Pa substanca të ndaluara, e testuar nga "Informed-Choice" për sigurinë e atletëve dhe cilësinë më të lartë të produktit.

  PËRBËRËSIT
  Izolat i hidrolizuar i proteinave të hirrës (50%), Izolati i proteinave të hirrës (46%), emulsifikues (lecithin nga luledielli, lecitin soje), aromatizues, kripë, ëmbëlsues (sucralose, glukozide stevioli), agjentë jo-shkumëzues ( dimetil polisiloksan).

  PËRDORIMI I SUGJERUAR
  1-2 porcione ne dite. Shijoni para stërvitjeve, pas stërvitjeve ose në çdo kohë që dëshironi një pije proteinike të cilësisë së lartë.
  Të përdoret si pjesë e një diete të larmishme e të ekuilibruar dhe një mënyre jetese të shëndetshme.

  Për shijet Smooth banana, Cookies and Cream, Luleshtrydhe, Gourmet Vanilla: Udhëzime për përzierje: Shtoni 1 lugë (përfshirë në kuti) në 150-180 ml (5-6 oz) ujë, qumësht ose një pije sipas zgjedhjes suaj dhe përzieni sa më shumë. Për shijet Gourmet Chocolate, Fudge BroËnie, Birthday Cake & Orange Ice Cream: Udhëzime për përzierje: Shtoni 1 lugë (përfshirë në kuti) në 215 ml (7 oz) ujë, qumësht ose një lëng sipas dëshirës tuaj dhe përzieni sa më shumë.