Shporta (e zbrazët) 0

BCAA

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-30% 23,10 € 33,00 €

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-30% 24,78 € 35,40 €

100% BCAA

Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri Paketimi 400 g (80 servime.)...
-30% 24,78 € 35,40 €

Liquid BCAA

FORMULA E LËNGSHME E AMINOACIDEVE ME BCAA, AAKG, L-LIZINË, L-ORNITINË DHE VITAMINË B6. Paketimi 1000 ml (33...
-30% 17,50 € 25,00 €

BCAA 8:1:1 300g

Unflavoured BCAA powder of 100% purity, with an increased L-leucine content and no added carbohydrates.
-30% 20,93 € 29,90 €