Shporta (e zbrazët) 0

Produktet më të shitura

Hyper Mass 1kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-20% 17,20 € 21,50 €

Hyper Mass 2.27kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-20% 39,60 € 49,50 €

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
-20% 11,92 € 14,90 €

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-20% 16,00 € 20,00 €

Energy Gel Pro

RICARB MATRIX WITH MCT OIL ENHANCED WITH EXTRA AMOUNTS OF L-CARNITINE, TAURINE, VITAMINS AND MINERALS, AND...
-20% 1,48 € 1,85 €

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-20% 2,40 € 3,00 €

Mega Omega 3

NUTRITIONAL SUPPLEMENT IN SOFTGEL CAPSULES HAVING 70% EPA AND DHA OMEGA-3 FATTY ACID CONTENT Packaging 90...
-20% 10,00 € 12,50 €

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-20% 26,40 € 33,00 €

Iso Whey Zero 2270g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-30,00 € 95,00 € 125,00 €

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-20% 16,00 € 20,00 €

Super Lipo 120 tab

Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
-20% 20,00 € 25,00 €

Crea Zero 320 g

COMPLEX, SUGAR-FREE BOOSTER DRINK POWDER CONTAINING A MULTIPHASE CREATINE FORMULA, WITH SWEETENER.
-20% 23,92 € 29,90 €

L-Carnitine 1000

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
-20% 12,00 € 15,00 €
Out-of-Stock
Nuk ka në stok

Vegan protein

FLAVOURED PLANT PROTEIN DRINK POWDER WITH GOJI AND ACAI BERRY POWDER, QUINOA FLOUR AND SWEETENERS. Packaging...
-20% 20,00 € 25,00 €

HYPER MASS 4000g

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar 4000 g...
-15% 68,00 € 80,00 €

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-20% 2,40 € 3,00 €

Isotonic

REFRESHING ISOTONIC DRINK POWDER FOR ENERGY AND HYDRATION DURING TRAINING. REFILL YOURSELF! Packaging 40 g...
-20% 1,20 € 1,50 €

Fenugreek

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING FENUGREEK SEED EXTRACT Packaging 60 mega capsules (for 30 days)
-20% 8,80 € 11,00 €

Jumbo! (1,32 kg)

MULTI-COMPONENT PROTEIN MATRIX ADDED AMINO ACID MATRIX METABOLIC MATRIX FIBERS PROTEINS ONLY FROM ANIMAL...
-20% 23,92 € 29,90 €

Iso Whey Zero 908g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-10% 45,00 € 50,00 €

EAA ZERO

FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
-20% 26,40 € 33,00 €

Vitamin Complex

SHTËSË DIETALE NË KASPULA ME PËRMBAJTJE OPTIMALE NË VITAMINA DHE MINERALE. Paketimi 60 kapsula (60...
-20% 8,00 € 10,00 €

Jumbo! (3,52 kg)

MULTI-COMPONENT PROTEIN MATRIX ADDED AMINO ACID MATRIX METABOLIC MATRIX FIBERS PROTEINS ONLY FROM ANIMAL...
-20% 54,00 € 67,50 €

Beta Alanine Caps

1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
-20% 13,60 € 17,00 €

Tribooster

SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
-20% 16,00 € 20,00 €

Collagen

DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
-20% 20,00 € 25,00 €

Vitamin C 1000

SHTESË USHQIMORE NË FORMË TABLETE MË PËRMBAJTJE 1000MG  VITAMINË C ME KAÇË, LULESHTOGU DHE BIOFLAVONOIDE...
-20% 9,60 € 12,00 €

Maca

IETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING MACA ROOT EXTRACT Packaging 60 mega capsules (for 30 days)
-20% 12,80 € 16,00 €

Zinc+Chelate

SUPLEMENT DIETAL NË FORMË TABLETE ME PËRMBAJTJE ZINKU KELAT Paketimi 60 tableta (30 servime ditore) Në një...
-20% 5,60 € 7,00 €

Ginkgo Biloba

TABLETS CONTAINING GINKGO BILOBA EXTRACT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 TABLET: 80 mg Ginkgo...
-20% 10,40 € 13,00 €

Recovery Gel

TRICARB MATRIX WITH FAST-ABSORBING PROTEIN, BCAAS, L-GLUTAMINE, L-LYSINE AND VITAMIN B5. Packaging 60 g (1 serv....
-20% 1,28 € 1,60 €

Carbox 1kg

DRINK POWDER WITH 5 DIFFERENT CARBOHYDRATES. Packaging 1000 g (20 servings) Per serving (50 g): • 48 g...
-20% 9,60 € 12,00 €

Protein Bar

PROTEIN BAR WITH HIGH PROTEIN CONTENT, SWEETENERS AND NO ADDED SUGAR*. Packaging 70 g...
-20% 1,60 € 2,00 €

Black Blood CAF+

PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
-20% 28,00 € 35,00 €

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
-20% 14,40 € 18,00 €

Vitamin D3

SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1...
-20% 11,16 € 13,95 €

Vitabolic

DIETARY SUPPLEMENT TABLETS CONTAINING A MULTIVITAMIN AND MINERAL COMPLEX WITH ADDED ANTIOXIDANTS. Packaging 30...
-20% 6,24 € 7,80 €