Shporta (e zbrazët) 0
-20%

CREATINE PH-X 90 KAPS

Kurseni 20% 13,52 € me TVSH
16,90 €

Blij më shumë dhe kurse

  CREATINE ph-X nga BioTech USA është prodhim ideal për sportistë sepse jep fuqi superiore. 

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Creatin ph-X nuk kërkon periudhë të mbushjes.
  Pas dhënies së ujit ose lëngut, një pjesë e konsiderueshme e kreatinës shpejt kalon në kreatininë. 
  Vetëm një përqindje e caktuar mbetet kreatinë që trupi mund ta përdorë.
  Gjatë procesit të prodhimit, molekulat e kreatinës sintetizohen me agjent puferizues duke rritur ph-në mbi 12.
  Si rezultat kjo kalon e paprekur në gjak dhe pasuron qelizat muskulore me fuqi të plotë.

  Creatin ph-X mendohet të jetë dhjetë herë më efektiv se sa kreatinë monohidratet tjerë duke iu falënderuar vlerës së lartë të PH-së(12-14).

  Creatine ph-X mbetet i pandryshuar, që mundëson absorbim të qindpërqindtë në qelizat muskulore.

  Në të kaluarën, shumë femra i kanë ikur përdorimit të kreatinës së zakonshme sepse urrenin të dukeshin të fryra.
  Kjo më nuk përbën problem.

  Marrja e Creatin ph-X me karbohidrate të thjeshta duke rritur marrjen përmes efektit të impulsit të përcjellur elektrik të insulinës, përmirëson absorbimin e kreatinës.

  Bodybuilder-at e duan efektin e mbajtjes së ujit (rritja e qelizave) që bën kreatina e zakonshme.
  Creatine ph-X nuk mbledh ujin si Biotech USA Creatine Transport ose Biotech USA Creatine Phosphate Transport.

  Derisa Creatine ph-X rritë fuqinë, mbajtja e ujit gjithashtu është e rëndësishme për fuqi më të madhe, më tepër "fryrje", volum më i madh dhe arritje më e shpejtë e efektit të dëshiruar. 
  Me marrjen orale të Creatine ph-X rrisni nivelin e kreatinës në organizëm.
  Kërkimet kanë treguar se marrja e 1.5g Creatin ph-X në ditë rritë ndjeshëm koncentrimin e kreatinës në organizëm.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë