Shporta (e zbrazët) 0

Lista e produkteve sipas brendit BiotechUSA

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-30% 2,10 € 3,00 €

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
-30% 10,43 € 14,90 €

Energy Shot 20x25ml

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-30% 23,80 € 34,00 €

Arthro Guard Pack

EACH BOX CONTAINS 30 PACKAGES OF 5 DIFFERENT TABLETS, CAPSULES AND SOFTGEL CAPSULES. Packaging 30 packets (30...
-30% 23,10 € 33,00 €

Super Lipo 120 tab

Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
-30% 17,50 € 25,00 €

Collagen

DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
-30% 17,50 € 25,00 €

Glucosamine 500

GLUCOSAMINE-CONTAINING PRODUCT WITH ANTIOXIDANTS. Packaging 60 capsules (30 serv.) IN 1 SERVING: 500...
-30% 5,60 € 8,00 €
Out-of-Stock
Nuk ka në stok

Black Test

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
-30% 21,00 € 30,00 €

Recovery Gel

TRICARB MATRIX WITH FAST-ABSORBING PROTEIN, BCAAS, L-GLUTAMINE, L-LYSINE AND VITAMIN B5. Packaging 60 g (1 serv....
-30% 1,12 € 1,60 €

Black Blood CAF+

PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
-30% 24,50 € 35,00 €

Zero Bar

PROTEIN BAR WITH A HIGH PROTEIN CONTENT, WITHOUT ADDED SUGAR OR ASPARTAME, LACTOSE- AND GLUTEN-FREE, WITH...
-30% 1,40 € 2,00 €

Crea Zero 320 g

COMPLEX, SUGAR-FREE BOOSTER DRINK POWDER CONTAINING A MULTIPHASE CREATINE FORMULA, WITH SWEETENER.
-30% 20,93 € 29,90 €

Energy Gel Pro

RICARB MATRIX WITH MCT OIL ENHANCED WITH EXTRA AMOUNTS OF L-CARNITINE, TAURINE, VITAMINS AND MINERALS, AND...
-30% 1,30 € 1,85 €

Tribooster

SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
-30% 14,00 € 20,00 €

Supernova

FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
-30% 19,25 € 27,50 €

CLA 400

SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
-30% 8,40 € 12,00 €

Isotonic

REFRESHING ISOTONIC DRINK POWDER FOR ENERGY AND HYDRATION DURING TRAINING. REFILL YOURSELF! Packaging 40 g...
-30% 1,05 € 1,50 €

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
-30% 12,60 € 18,00 €

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-30% 14,00 € 20,00 €

Iso Whey Zero 2270g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-30,00 € 95,00 € 125,00 €

Multi Hypotonic

KONCENTRAT I LËNGSHËM HIPOTONIK PËR TU RIMBUSHUR ME ENERGJI DHE VITAMINA GJATË TRAJNIMIT. Paketimi 1000 ml...
-30% 14,00 € 20,00 €

ALA

ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA Paketimi 50 kapsula (50 servime) NË...
-30% 9,52 € 13,60 €

Beta Alanine Caps

1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
-30% 11,90 € 17,00 €

Hyper Mass 1kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-30% 15,05 € 21,50 €

Oat & Nuts

OAT BAR WITH A HIGH DIETARY FIBRE CONTENT AND CRUNCHY OILY SEEDS Packaging 70 g IN 1 BAR: 38% oat...
-30% 1,05 € 1,50 €

BLACK BLOOD NOX+

RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
-30% 24,50 € 35,00 €

Oat & Fruits

OAT BAR WITH A HIGH DIETARY FIBRE CONTENT AND TASTY FRUIT PIECES Packaging 70 g IN 1 BAR: High fibre...
-30% 1,05 € 1,50 €

Vitamin D3

SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1...
-30% 9,77 € 13,95 €

Fenugreek

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING FENUGREEK SEED EXTRACT Packaging 60 mega capsules (for 30 days)
-30% 7,70 € 11,00 €

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-30% 23,10 € 33,00 €

L-Arginine 90 caps

CAPSULES WITH 825 MG L-ARGININE HCL PER SERVING Packaging 90 capsules (90 servings) 1 serving (1 capsules):...
-30% 9,80 € 14,00 €

Iso Whey Zero 908g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-10% 45,00 € 50,00 €

Carbox 1kg

DRINK POWDER WITH 5 DIFFERENT CARBOHYDRATES. Packaging 1000 g (20 servings) Per serving (50 g): • 48 g...
-30% 8,40 € 12,00 €

Maca

IETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING MACA ROOT EXTRACT Packaging 60 mega capsules (for 30 days)
-30% 11,20 € 16,00 €

Ginkgo Biloba

TABLETS CONTAINING GINKGO BILOBA EXTRACT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 TABLET: 80 mg Ginkgo...
-30% 9,10 € 13,00 €

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-30% 14,00 € 20,00 €

Hyper Mass 6.8kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-30% 77,00 € 110,00 €

Green Coffee

DIET SUPPORT FORMULA CONTAINING GREEN COFFEE EXTRACT AND CHROMIUM Packaging 120 capsules (60 serv.) IN 1...
-30% 12,60 € 18,00 €

L-Carnitine 1000

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
-30% 10,50 € 15,00 €
Out-of-Stock
Nuk ka në stok

Iso Whey Zero 500 g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-30% 22,40 € 32,00 €

Zinc+Chelate

SUPLEMENT DIETAL NË FORMË TABLETE ME PËRMBAJTJE ZINKU KELAT Paketimi 60 tableta (30 servime ditore) Në një...
-30% 4,90 € 7,00 €

EAA ZERO

FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
-30% 23,10 € 33,00 €

HYPER MASS 4000g

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar 4000 g...
-30% 56,00 € 80,00 €

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-30% 2,10 € 3,00 €

Mega Omega 3

NUTRITIONAL SUPPLEMENT IN SOFTGEL CAPSULES HAVING 70% EPA AND DHA OMEGA-3 FATTY ACID CONTENT Packaging 90...
-30% 8,75 € 12,50 €

HMB 150 kaps

CAPSULES THAT CONTAIN CALCIUM-HMB COMPOUND. Packaging 150 capsules (30 servings) 1 serving (5...
-30% 14,87 € 21,24 €

Vitamin Complex

SHTËSË DIETALE NË KASPULA ME PËRMBAJTJE OPTIMALE NË VITAMINA DHE MINERALE. Paketimi 60 kapsula (60...
-30% 7,00 € 10,00 €

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-30% 24,78 € 35,40 €

Multivitamin for Men

Suplemenet ushqimor në formë tablete me përmbajtje të vitaminave, mineraleve, ekstrakteve bimore dhe aminoacideve i...
-30% 10,15 € 14,50 €

100% BCAA

Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri Paketimi 400 g (80 servime.)...
-30% 24,78 € 35,40 €

Liquid Amino

AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I...
-30% 17,50 € 25,00 €

AAKG 1000

TABLETA ME 1,000 MG AAKG. Paketimi 100 tableta (100 serv.) NË 1 SERVIM 1000 mg L-ARGININË ALFA...
-30% 11,90 € 17,00 €

Vitamin C 1000

SHTESË USHQIMORE NË FORMË TABLETE MË PËRMBAJTJE 1000MG  VITAMINË C ME KAÇË, LULESHTOGU DHE BIOFLAVONOIDE...
-30% 8,40 € 12,00 €

Vitabolic

DIETARY SUPPLEMENT TABLETS CONTAINING A MULTIVITAMIN AND MINERAL COMPLEX WITH ADDED ANTIOXIDANTS. Packaging 30...
-30% 5,46 € 7,80 €

Men’s Arginine

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES WITH ARGININE, CA-AKG, VITAMINS, MINERALS AND PLANT EXTRACTS. Packaging 90...
-30% 11,90 € 17,00 €

MultiSalt

KAPSULA KRIPERASH ME ELEKTROLITE PËR SPORTET E QËNDRUESHMËRISË SHIJA • pa aromë PAKETIMI 60...
-30% 7,00 € 10,00 €

Vitamin E

THE PRODUCT CONTAINS VITAMIN E, WHICH CONTRIBUTES TO THE PROTECTION OF CELLS AGAINST OXIDATIVE STRESS. Packaging...
-30% 10,85 € 15,50 €