Shporta (e zbrazët) 0
-20%

ALA

Kurseni 20% 10,88 € me TVSH
13,60 €

Blij më shumë dhe kurse

  ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA

  Paketimi

  • 50 kapsula (50 servime)

  NË 1 SERVIM :

  250mg acid alfa lipoik

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Servimi : 1 kapsulë

  • 250mg acid alfa lipoik

  ALA është një antioksidant i ngjashëm me vitaminat. Acidi alfa lipoik prodhohet nga trupi I njeriut, por gjëndet edhe tek brokoli, spinaqi, patatja, karrota, panxhari dhe mishi i kuq. Trupi i njeriut është në gjëndje ta sintetitzojë në sasi të vogla, gjithsesi është e rekomandueshme që të merret edhe në formë suplementare. Shumë mendojnë që ALA është antioksidanti i përkryer pasi tretet në yndyrna dhe ujë po njëlloj.

  Si të gjitha produktet e BioTechUSA, ALA përmban përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  Përdorimi:

  Merrni 1 kapsulë në ditë gjysëm ore përpara ushqimit. Mos tejkaloni sasinë e rekomanduar. Mbajeni larg nga fëmijët! Suplementet ushqimore nuk janë zëvendësues të një regjimi ushqimorë të balancuar.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  One-A-Day

  FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
  -20% 11,92 € 14,90 €

  Zinc+Chelate

  SUPLEMENT DIETAL NË FORMË TABLETE ME PËRMBAJTJE ZINKU KELAT Paketimi 60 tableta (30 servime ditore) Në një...
  -20% 5,60 € 7,00 €

  Collagen

  DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
  -20% 20,00 € 25,00 €

  Vitamin Complex

  SHTËSË DIETALE NË KASPULA ME PËRMBAJTJE OPTIMALE NË VITAMINA DHE MINERALE. Paketimi 60 kapsula (60...
  -20% 8,00 € 10,00 €