Shporta (e zbrazët) 0
-20%

One-A-Day

Kurseni 20% 11,92 € me TVSH
14,90 €

Blij më shumë dhe kurse

  FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA

  Paketimi

  • 100 tableta (100 serv.)

  N]E 1 TABLET]E:
  12 vitamina
  11 minerale

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Përdorimi

  Merret 1 tabletë në ditë me një gotë me ujë përgjatë ushqimit. Të mos kalohet doza e rekomanduar ditore. Të mbahet larg nga fëmijët! T


  Përbërësit

  Bulking agent (cellulose gel), calcium salts of orthophosphoric acid, magnesium oxide, L-ascorbic acid, coating material [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides of fatty acids), colour (titanium dioxide)], anti caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), ferrous fumarate, DL-alpha-tocopheryl acetate, nicotinamide, zinc oxide, retinyl acetate, manganese sulphate, D-pantothenate, calcium, cholecalciferol, thiamin mononitrate, pyridoxine hydrochloride, riboflavin, pteroylmonoglutamic acid, potassium iodide, chromium (III) chloride, sodium molybdate, sodium selenite, D-biotin, cyanocobalamin.

  Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.