Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Vitamin C 1000

Kurseni 20% 9,60 € me TVSH
12,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  SHTESË USHQIMORE NË FORMË TABLETE MË PËRMBAJTJE 1000MG  VITAMINË C ME KAÇË, LULESHTOGU DHE BIOFLAVONOIDE

  Paketimi

  • 100 tableta (100 serv.)

  1 servim (1 tabletë):
  • 1000 mg Vitamin C
  • 43 mg kaçë and pluhur luleshtogu
  • 43 mg pluhur lëvore limoni

  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Vitamina C është shumë e dobishme për organizmin. Ajo është një antioksidant shumë i fuqishëm.

  Stimulon sistemin imunitar, zvogëlon simptomat e gripit dhe ftohjes si dhe ndihmon në shërimin e infeksioneve urinare.

  Ruan shëndetin e eshtrave, dhëmbëve, lëkurës, kërceve dhe kapilarëve. Shtyen procesin e mplakjes pasi lufton radikalet e lira dhe mban të reja indet e lëkurës.

  Ndikon pozitivisht në prodhimin e hemoglobinës dhe rruazave të kuqe të gjakut, duke e bërë më të lehtë shërimin e plagëve.
  Ndihmon në prodhimin e kolagjenit, përbërësit kryesor në indin lidhor.

  Mbron nga sëmundjet e zemrës. Favorizon përthithjen e substancave ushqyese, por edhe të preparateve farmaceutike si acidi folik, hekuri dhe vitamina E.

  Si suplement dietetik të merret 1 tabletë në ditë.

  Përbërës tjerë: Acid stearik. Stearat magnezi, proteinë hirre, bioflavonoid limoni dhe qitro.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  One-A-Day

  FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
  -20% 11,92 € 14,90 €

  Vitamin Complex

  SHTËSË DIETALE NË KASPULA ME PËRMBAJTJE OPTIMALE NË VITAMINA DHE MINERALE. Paketimi 60 kapsula (60...
  -20% 8,00 € 10,00 €

  Vitamin D3

  SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1...
  -20% 11,16 € 13,95 €

  Mega Omega 3

  NUTRITIONAL SUPPLEMENT IN SOFTGEL CAPSULES HAVING 70% EPA AND DHA OMEGA-3 FATTY ACID CONTENT Packaging 90...
  -20% 10,00 € 12,50 €

  Multivitamin for Men

  Suplemenet ushqimor në formë tablete me përmbajtje të vitaminave, mineraleve, ekstrakteve bimore dhe aminoacideve i...
  -20% 11,60 € 14,50 €

  Vitabolic

  DIETARY SUPPLEMENT TABLETS CONTAINING A MULTIVITAMIN AND MINERAL COMPLEX WITH ADDED ANTIOXIDANTS. Packaging 30...
  -20% 6,24 € 7,80 €

  Vitamin E

  THE PRODUCT CONTAINS VITAMIN E, WHICH CONTRIBUTES TO THE PROTECTION OF CELLS AGAINST OXIDATIVE STRESS. Packaging...
  -20% 12,40 € 15,50 €