Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Vitamin E

Kurseni 30% 10,85 € me TVSH
15,50 €

Blij më shumë dhe kurse

  THE PRODUCT CONTAINS VITAMIN E, WHICH CONTRIBUTES TO THE PROTECTION OF CELLS AGAINST OXIDATIVE STRESS.

  Packaging

  • 100 softgel capsules (100 serv.)

  IN 1 SERVING:
  200 mg vitamin E

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  High potency natural antioxidant against oxidative stress

  To counteract oxidative stress, the body produces an armory of antioxidants to defend itself. It's the job of antioxidants to neutralize free radicals that can harm your cells. Vitamin E contributes to the protection of cells from oxidative stress.

  Nutritional supplements must not replace a balanced, varied diet and a healthy lifestyle.

  Directions

  Take 1 capsule daily.


  Ingredients

  DL-alpha-tocopheryl acetate, softgel shell [gelatin, humectant (glycerol),purified water], emulsifier: lecithins (soy).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Vitamin Complex

  SHTËSË DIETALE NË KASPULA ME PËRMBAJTJE OPTIMALE NË VITAMINA DHE MINERALE. Paketimi 60 kapsula (60...
  -30% 7,00 € 10,00 €

  Vitamin D3

  SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1...
  -30% 9,77 € 13,95 €

  Multivitamin for Men

  Suplemenet ushqimor në formë tablete me përmbajtje të vitaminave, mineraleve, ekstrakteve bimore dhe aminoacideve i...
  -30% 10,15 € 14,50 €