Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Q10 Coenzyme

Kurseni 20% 13,60 € me TVSH
17,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  KAPSULA QË PËRMBAJNË Q10 NATYRALE.

  Paketimi

  • 60 kapsula (60 serv.)

  NË 1 SERVIM:
  100 mg koenzimë Q10

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Koenzima Q10 ose ndryshe ubiquinone është substancë domosdoshme (e ngjashme me vitaminën) , e cila gjendet normalisht në trupin e njeriut. Koenzima Q10 e BioTech Usa përmban Q10 të cilësisë ultra të lartë të marrë ekskluzivisht nga burime natyrore.

  Suplementët ushqimore mbështesin por nuk zëvendësojnë një dietë të balancuar dhe të shumëllojshme apo një stil jetese të shëndetshëm.

  PËRDORIMI
  Merr një kapsulë në mëngjes pas ushqimit me një gotë të madhe me ujë.

  PËRBËRËSIT
  Maltodekstrin, koenzimë Q10, mbështjella e kapsulës [xhelatin, ujë i purifikuar , ngjyrë (dioxid titani)], agjent kundër ngurtësimit(stearat magneziumi).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  CLA 400

  SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
  -20% 9,60 € 12,00 €

  ALA

  ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA Paketimi 50 kapsula (50 servime) NË...
  -20% 10,88 € 13,60 €

  Vitamin D3

  SHTESË USHQIMORE NË TABLETA ME PËRMBAJTJE TË VITAMINËS D3 Paketimi 60 tableta (60 serv.) NË 1...
  -20% 11,16 € 13,95 €

  Ginkgo Biloba

  TABLETS CONTAINING GINKGO BILOBA EXTRACT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 TABLET: 80 mg Ginkgo...
  -20% 10,40 € 13,00 €

  Multivitamin for Men

  Suplemenet ushqimor në formë tablete me përmbajtje të vitaminave, mineraleve, ekstrakteve bimore dhe aminoacideve i...
  -20% 11,60 € 14,50 €

  Vitamin E

  THE PRODUCT CONTAINS VITAMIN E, WHICH CONTRIBUTES TO THE PROTECTION OF CELLS AGAINST OXIDATIVE STRESS. Packaging...
  -20% 12,40 € 15,50 €