Shporta (e zbrazët) 0
-30%

CLA 400

Kurseni 30% 8,40 € me TVSH
12,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA).

  Paketimi:

  • 80 softgel kapsula (20 serv.)
   NË 1 SERVING:
  1600 mg Acid Linoleik të Konjuguar
  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  CLA 400 mund të kontribuojë në mbajtjen ose arritjen e peshës trupore normale në sajë të acideve yndyrore komplekse dhe përmbajtjes me CLA.

  Suplementët ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të balancuar, të pasur dhe një stil jetese të shëndetshëm.

  Përdorimi: Rekomandohet të merren 4 kapsula në ditë, me një sasi të përshtatshme uji (ose pije të tjera).

  Të mbahet në një vend te freskët dhe të thatë.
  Doza e servimit : 4 kapsula xhelatinoze.

  Servime në kontenier : 20

  Përmbajtja për servim (4 kapsula )
  Energy 20Kcal, Protein 0,4g, Karbohidrate 0g, Yndyra 2g, Acide yndyrore të ngopura 200mg, Acide yndyrore Mono-të pangopur 200mg, PoliAcide yndyrore Poli-të pangopur 1600mg, Acid Linoleik i konjuguar (CLA) 1600mg.

  Përbërës: 80% CLA që përmbajnë kombinime vajore acidesh yndyrore, xhelatinë, glicerol, ujë i purifikuar.
  Kujdes: Të konsultohet mjeku para përdorimit nëse keni ndonjë shqetësim shëndetësor. Ky produkt nuk ka qëllim diagnostikimin, trajtimin, kurimin apo parandalimin e ndonjë sëmundje. Të përdoret vetëm si një suplement diete. Ky produkt nuk ka qëllim zëvendësimin e ushqimit të balancuar dhe larmishëm. Mbajeni larg fëmijëve. Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Super Lipo 120 tab

  Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
  -30% 17,50 € 25,00 €