Shporta (e zbrazët) 0
-20%

L-Carnitine + Chrome

Kurseni 20% 16,00 € me TVSH
20,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM.

  PAKETIMI

  • 500 ml (33 servime)

  NË 1 SERVIM:
  1050 mg L-Karnitinë Bazë
  150 mcg Krom (375% nga DDR)

  Aroma

  • Grejprut
  • Portokall
  • Dardhë - Mollë
  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Me 1050mg L-karnitinë dhe 150mcg krom për dozë. Është prodhuar special për atletët profesionist që t'i ndihmojë të menaxhojnë peshën dhe caqet në fitness.

  Me biodisponueshmëri të lartë, Liquid L-Carnitine + Chrome është në formë të lëngshme, prandaj absorbohet më shpejtë dhe tërësisht.

  L-Karnitina, merr pjesë në djegjen e yndyrës dhe shëndrrimin e saj në energji.

  Përdorimi i L-Karnitinës gjithashtu mund të ndihmojë në uljen e acidozës muskulare dhe favorizon një shëndet më të mirë kardiovaskular.

  Kromi ndihmon në rregullimin e nivelit të insulinës në trup, duke marrë përsipër absorbimin e glukozës.

  Kapja e glukozës është e rëndësishme për një qarkullim të mirë dhe një mirëmbajtje të mirë të sheqerit në gjak.

  Përdorimi:

  Merr 1 kapak (10ml) të L-Carnitine 20 min para ushtrimeve.

  Kujdes:
  Nuk rekomandohet për personat nën moshën 18 vjeçare.
  Nuk rekomandohet për personat që janë në trajtim mjekësor ose duke marrë ilaçe.
  Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe lehona. Produkti nuk zëvendëson një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe mënyrën e shëndetshme të jetesës.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  L-Carnitine 1000

  L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
  -20% 12,00 € 15,00 €
  Out-of-Stock
  Nuk ka në stok