Shporta (e zbrazët) 0
-3,00 €

L-Carnitine 3000 20x25ml

Kurseni 3,00 € 30,00 € me TVSH
33,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Dozë jashtëzakonisht e lartë e L-karnitinës së lëngshme, e gatshme për t'u pirë, e mbushur në ampula njëpërdorimshe

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Me 3000mg L-Karnitine për servim në formë të lëngshme, për absorbim më të shpejtë. L-Karnitina, merr pjesë në djegjen e yndyrës dhe shëndrrimin e saj në energji.

  Përdorimi i L-Karnitinës gjithashtu mund të ndihmojë në uljen e acidozës muskulare dhe favorizon një shëndet më të mirë kardiovaskularë.

  Është i bërë special për atletët profesionistë për t'i ndihmuar t'i arrijnë caqet e tyre.

  Si të gjitha produktet e BioTech USA, L-Carnitine 3000 mg përbëhet nga 100% përbërës të sigurt dhe të zgjedhur me kujdes.

  Mënyra e përdorimit: Merrni një ampulë 30 minuta para ushtrimeve

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  ALC

  CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
  -20% 14,40 € 18,00 €

  L-Carnitine 1000

  L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
  -20% 12,00 € 15,00 €