Shporta (e zbrazët) 0
Në aksion! -30%

L-Carnitine 1000

Kurseni 30% 10,50 € me TVSH
15,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE.

  Paketimi

  • 30 tableta (30 serv)

  NË 1 SERVIM:
  1000 mg L-Karnintine Tartrate

  Out-of-Stock

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  L-Karnitina gjendet në indin muskulor. Gjatë stërvitjeve intensive, muskujt tuaj në mënyrë aktive kërkojnë energji shtesë nga jashtë. L-Karnitina luan një rol të rëndësishëm në metabolizmin e yndyrave duke transportuar acidet yndyrore në mitokondrien e qelizave ku acidet yndyrore mund të s’ëndërrohen në energji të përdorshme.

  Muskujt tuaj marrin karburant – ju djegni yndyrat! L-Karnitina ndihmon në mirëfunksionimin e zemrës dhe parandalon muskujt e zemrës nga dëmtimet.

  Ajo gjithashtu është e mirë për mëlçinë dhe veshkët.

  Tabletat L-Carnitine shpërndan substancat e saja aktive në mënyrë të vazhdueshme në trup, që rrit efikasitetin e L-karnitinës për 40-50%.

  Ky produkt nuk përmban sheqer, shije artificiale, ngjyra ose ruajtës (prezervativë).

  Përbërësit tjerë: Dikalcium fosfat, acid stearik, stearat magneziumi.

  Përdorimi i rekomanduar: Të merret një tabletë në ditë 30 minuta para stërvitjes.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  CLA 400

  SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
  -30% 8,40 € 12,00 €

  ALC

  CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
  -30% 12,60 € 18,00 €