Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Liquid Amino

Kurseni 30% 17,50 € me TVSH
25,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I PËRFORCUAR ME VITAMINE B.

  Paketmi

  • 25 ml (1 serv.)
  • 1000 ml (25 serv.)

  NË 1 SERVING (40ml):
  12 g kompleks aminoacidesh (BCAA të shtuar, L-glutaminë)
  100 mg AAKG
  12 mg vitaminë B6
  2:1:1 BCAA raport

  Shija

  • Limon
  • Portokall
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Shkencëtarisht i krijuar të ndërtoj masë të pastër muskulore dhe të mbështesë rikuperimin e shpejtë muskulor pas-stërvitor.

  Një dozë Liquid Amino sjell 12.000mg aminoacide të pastërta nga proteina e hidrolizuar dhe proteina e hirrës.

  Kjo formulë e fuqishme e aminoacideve është formuluar për një absorbim ultra të shpejtë, me AADZ, peptide të ngjitura dhe aminoacide të lira në formën më të shfrytëzueshme dhe më të lehtë për t'u tretur për të favorizuar rritjen muskulore dhe sintezën e proteinës.

  Liquid Amino përmbanë aminoacide esenciale, të kushtëzuara esenciale dhe jo esenciale.
  Përveç kësaj, Liquid Amino përmbanë gjithashtu teknologjinë Amino Circulation Matrix ,një sistem i transportit të aminoacideve i formuluar për një transport ultra të shpejtë të aminoacideve drejt në indet muskulore.

  Mirret një dozë para dhe një pas stërvitjes

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  -30% 23,10 € 33,00 €

  100% BCAA

  Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri Paketimi 400 g (80 servime.)...
  -30% 24,78 € 35,40 €