Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Black Blood CAF+

Kurseni 20% 28,00 € me TVSH
35,00 €

Blij më shumë dhe kurse


  PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME.

  Paketimi
       300 g (30 servime)
       10 g (1 servim)

  Servimi (10 gram):
  • 6.300 mg Kompleks NOX
  o 2.100 mg L-argininë AKG
  o 2,100 mg L-citrulinë malate
  o 2,100 mg Beta-alaninë
  • Matrica e kafeinës së zezë 400 mg
  o 383 mg kafeinë pa ujë
  o 17 mg kafeinë nga ekstrakti i çajit të zi
  • Kompleksi ZMB
  o 185 mg magnez
  o 12 mg zink
  o 1.5 mg vitaminë B6
  o 7.9 mg niacinë

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  400 mg kafeinë
      6.300 mg formulë NOX
      9 përbërës aktivë
      Pa kreatinë
      Pa sheqer*

  * deklarata vlen për produktet e tretura në ujë dhe të gatshme për t'u konsumuar

  Ju keni provuar të gjithë pre-workout-at dhe asnjëri prej tyre nuk dukej se funksiononte si duhet? Dëshironi të provoni diçka vërtet efektive? Diçka që ju bën të motivoheni përsëri për t'i "thyer" peshat? Diçka për t'ju bërë të përqendroheni në ushtrime si kurrë më parë? Pini një servim Black Blood CAF + dhe sulmoni peshat!

  Të frymëzuar nga suksesi i Black Blood, ekspertët e BioTechUSA studiuan nevojat e klientëve për të krijuar dy alternativa të pre-workout-it. Kujdes! Të dy versionet kanë përmbajtje radikale të përbërësve aktiv. Varet nga ju se me cilën anë të performancës suaj do të sulmoni palestrën.

  A jeni gati të bashkoheni në ligën e të pamposhturve?

  Për shkak të një përmbajtje kafeine prej 400 mg, Black Blood CAF + u rekomandohet atyre që nuk kanë frikë të zgjojnë përbindëshin brenda tyre.

  Edhe konsistenca e Black Blood CAF + ndryshon nga pre-workout-at e zakonshëm. Është një pije e trashë, si katran, me doza gjigande të gjithçkaje që ju nevojitet për një stërvitje të shkëlqyeshme. Ju kurrë nuk mund t'i keni parë këto përbërës aktivë në një kombinim dhe sasi të tillë më parë. Ky produkt u krijua posaçërisht për ata, trupi i të cilëve tashmë është mësuar me mesataren, stresi i madh ditor i të cilëve ua bën të vështirë të harrojnë shqetësimet dhe problemet, dhe ata që po humbin motivimin dhe tërheqjen e tyre ndaj peshave. Black Blood CAF + rikthen zjarrin që ju bën të punoni gjithnjë e më shumë, dhe shkoni dhe bëni gjithçka përsëri. Nuk do të ketë bisedime, as telefon në palestër. Vetëm shtangat dhe peshat, fuqia, performanca, përqendrimi dhe përmirësimi.

  Black Blood CAF + është një formulë komplekse me shumë kafeinë me përbërës aktivë të krijuar për të kontribuar në prodhimin e monoksidit të azotit dhe karnozinës. Përmbajtja e magnezit, niacinës dhe vitaminës B6 kontribuon në proceset normale metabolike që japin energji, si dhe në zvogëlimin e lodhjes. Vitamina B6 kontribuon në metabolizmin normal të proteinave dhe glukogjenit, magnezi kontribuon në funksionimin normal të muskujve, zinku kontribuon në metabolizmin normal të acideve yndyrore dhe sintezën normale të proteinave, si dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak.

  Servimi: (10 gram):

      6.300 mg Kompleks NOX
          2,100 mg L-Arginine AKG
          2,100 mg L-Citrulinë Malat
          2,100 mg Beta-Alaninë
      400 mg Black Caffeine Matrix
          383 mg kafeinë pa ujë
          17 mg kafeinë nga ekstrakti i çajit të zi
      Kompleksi ZMB
          185 mg magnez
          12 mg zink
          1.5 mg vitaminë B6
          7.9 mg niacinë

  Kujt i rekomandohet Black Blood CAF +?

      Hardcore Bodibildereve
      Sportistëve që duan të tonofokohen
      Atletët e sporteve luftarake
      Atyre që duan një Pre-workout pa karbohidrate
      Atyre që preferojnë suplemente pluhuri
      
  Si të gjithë produktet e BioTech USA, Black Blood CAF + përbëhet nga përbërës të sigurt dhe të zgjedhur me kujdes.

  Udhëzimet

  Përdorimi i rekomanduar: Përzieni 1 servim (10 g = 2 lugë matëse) pluhur me 100 ml ujë. Pini 15 minuta para stërvitjes. Ne ju sugjerojmë të përdorni shkallët matëse për të matur sasitë e sakta. Përdorni një shaker për përzierjen.

  Paralajmërim: Çdo racion (2 lugë matëse = 10 g) përmban 400 mg kafeinë. Nuk rekomandohet për përdorim nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe gjidhënëse, ato të ndjeshme ndaj kafeinës ose që vuajnë nga sëmundje të zemrës, çështje të qarkullimit të gjakut ose presion të lartë të gjakut. Mos e kombinoni me produkte të tjera që përmbajnë stimulues brenda 4 orësh.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BLACK BLOOD NOX+

  RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
  -20% 28,00 € 35,00 €