Shporta (e zbrazët) 0
-20%

AAKG 1000

Kurseni 20% 13,60 € me TVSH
17,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  TABLETA ME 1,000 MG AAKG.

  Paketimi

  • 100 tableta (100 serv.)

  NË 1 SERVIM
  1000 mg L-ARGININË ALFA KETOGLUTARATE (AAKG)

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Përshkrimi:

  AAKG 1000 është një pre-workout me monokside azoti  për atletë me 1000 mg Alfa Ketoglutarate për servim.

  Përdorimi:

  Merren 1-3 tableta me ujë, 30 minuta para stërvitjes.


  Përbëresit:

  L-argininë alpha ketoglutarate, agjentë fryrës (sorbitol, mikrokristalinë, celulozë), agjent anti-pjekje (stearate magnesi), agjent ngurtësues (acid stearik).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Beta Alanine Caps

  1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
  -20% 13,60 € 17,00 €

  L-Arginine 90 caps

  CAPSULES WITH 825 MG L-ARGININE HCL PER SERVING Packaging 90 capsules (90 servings) 1 serving (1 capsules):...
  -20% 11,20 € 14,00 €