Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Beta Alanine Caps

Kurseni 30% 11,90 € me TVSH
17,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË.

  Paketimi

  • 90 kapsula (22 servime)

  1 servim (4 kapsula):
  o 4000 mg Beta-alaninë

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Beta-Alanina është një aminoacid jo-esencial që përdoret nga qelizat e muskujve për të sintetizuar Karnozinë.
  Karnozina gjendet në përqendrime të larta në muskujt skeletore, e në mënyrë preferenciale lokalizohet në fibrat e forta të tipit te II.
  Përforcimi i Karnozinës tek muskujt nëpërmjet suplementit të Beta-Alaninës ka një popullaritet i cili po rritet midis bodybuilderëve dhe atletëve të informuar.

  Formula e BETA ALANINËS tonë nuk shkakton shtim te panevojshëm në peshë ose fryrje, e sigurisht nuk ka stimulantë dhe substanca të ndaluara.

  PËRDORIMI

  Doza e përgjithshme është prej 5 kapsulash të marra gjatë gjithë ditës, të ndara ne pjesë të barabarta gjatë ditës.
  Dozimi më i saktë është 50 miligram për 1 kg peshë trupore në ditë, kështu që mund të merren aq kapsula prej 800 mg të ndara në gjithë ditën aq sa ti afrohet sasisë së Beta-Alaninës që ju nevojitet!

  Informacion për alergjenët
  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, peshk, dhe përbërës krustacësh.

  Kujdes
  MBAJENI LARG FËMIJËVE! MOS E TEJKALONI DOZËN E REKOMANDUAR DITORE!

  Beta-Alanina mund të shkaktojë një ndjenjë të përkohshme që ngjason me shpime të lehta të lëkurës në disa raste por kjo është komplet e pa dëmshme.
  Përdoreni këtë produkt bashkë me ushqimin, si pjesë të një diete të shëndetshme, të ekuilibruar dhe jo si një zëvendësues të saj.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BLACK BLOOD NOX+

  RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
  -30% 24,50 € 35,00 €

  Black Blood CAF+

  PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
  -30% 24,50 € 35,00 €