Shporta (e zbrazët) 0
-30%

GLUTAPURE® 400g

Kurseni 30% 21,00 € me TVSH
30,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  L-Glutamine e Mikronizuar:

    Sasia: 400g

  •    Masa e Servimit: 1 lugë (5g)

  •    80 servime

  SKADENCA : 03/2024

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Glutamina ndihmon në parandalimin e humbjes së masës muskulare. Gjatë stërvitjeve intensive trupi mund të humbasë një sasi të konsiderueshme glutamine, gjë qëshkakton katabolizem(prishjen të muskujve). Marrja e Glutapure® ndihmon frenimin e ketij procesiduke reduktuar e dhimbjetmuskulare pas stervitjes, duke dhënërindërtimmë të shpejt të indeve muskulare dhe duke përshpejtuar procesit e rikuperimit.

  •    Sasia: 400g
  •    Masa e Servimit: 1 scoop (5g)
  •    80 servime
  •    Përdorimi: Miksoni një servim (7,6g) me 150ml ujë apo lëng sipas deshires, 2 deri ne 3 here ne dite. Në ditet qe stërvitesh merr një servim menjëherë pas stërvitjes.