Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Caffeine&Taurine

Kurseni 20% 8,00 € me TVSH
10,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Caffeinw & Taurine

  CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE.

  Packaging

  • 60 capsules (60 serv.)

  IN 1 SERVING:
  80 mg Caffeine
  600 mg Taurine

  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Overview

  Caffeine&Taurine is an outstanding alternative for poorly dosed and high carb energy drinks. Caffeine&Taurine like all BioTechUSA products, consists of safe and carefully selected ingredients.

  Nutritional supplements must not replace a balanced, varied diet and a healthy lifestyle.

  Directions

  Take 1-2 capsules daily with water.


  Ingredients

  Taurine, capsule shell (gelatin, colour: titanium-dioxide), caffeine, maltodextrin (6%).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BLACK BLOOD NOX+

  RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
  -20% 28,00 € 35,00 €

  Black Blood CAF+

  PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
  -20% 28,00 € 35,00 €

  Beta Alanine Caps

  1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
  -20% 13,60 € 17,00 €

  Supernova

  FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
  -20% 22,00 € 27,50 €

  L-Arginine 90 caps

  CAPSULES WITH 825 MG L-ARGININE HCL PER SERVING Packaging 90 capsules (90 servings) 1 serving (1 capsules):...
  -20% 11,20 € 14,00 €