Shporta (e zbrazët) 0
-20%

100% PURE WHEY 1kg

Kurseni 20% 31,94 € me TVSH
39,93 €

Blij më shumë dhe kurse

  Përmbajtja proteinike: 78%
  * 6g BCAA për servim
  * Pa Aspartam
  * Pa konservues
  * Me shije të ndryshme

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Sigurimi i ushqyesve cilësorë për muskujt tuaj është thelbësor për funksionin e duhur të muskujve, rritjen e muskujve dhe mirëmbajtjen e muskujve. Ashtu si edhe ne, edhe muskujt tanë duan gjithashtu “të hanë ushqime të shijshme” . Llastoni ata dhe veten me pluhurin e shijshëm proteinik kremoz 100% Pure Whey !

  PSE TË ZGJEDHIM 100% PURE WHEY ?

  Sepse ky produkt është një pluhur proteinik me cilësi të shkëlqyeshme, VB të lartë (vlera biologjike) si dhe 78% përmbajtje proteinike vetëm nga proteina e hirrës (whey).

  100% Pure Whey, e disponushme me një gamë të gjërë aromash, është një kombinim i koncentratit tèe proteinës së hirrës (whey), izolatit të proteinës së hirrës dhe aminoacideve të shtuara (L-Glutamine, L-Arginine dhe BCAA-ve).
  Zgjidhni 100% Pure Whey për të rimbushur muskujt tuaj.

  Për 1 servim (28g):

  22g Proteinë
  6g BCAA

  KUJT I REKOMANDOHET 100% PURE WHEY?

  - Është një burim i shkëlqyer proteinik për gjithkë, meqenëse përmbajtja e saj proteinike kontribuon në mirëmbajtjen e masës muskulare dhe kockave të shëndetshme, si dhe të rritjes së masës muskulare.
  - Atyre që i duhet një zgjidhje e shpejtë për rikuperim pas stërvitjes
  - Atyre që u pëlqen shejku i shijshëm kremoz dhe me shije të ndryshme
  - Atyre që janë të ndjeshëm ndaj aditivëve.

  PSE KENI NEVOJË PËR PROTEINA?

  Proteina është përbërës thelbësor i trupit, një burim ushqyesish të përbërë nga aminoacide të prodhuara nga trupi ynë dhe të plotësuara nga burime të jashtme. Ajo kontribuon në mirëmbajtjen e muskujve gjatë stërvitjes, dietës dhe jetës tuaj të përditshme. Ju keni më shume nevojë për proteinë nëse merreni me sport,ose nëse dëshironi të rritni masën muskulare.

  PSE NJË SHTESË PROTEINIKE?

  Një mënyrë e shpejtë, e përshtatshme dhe shumë efektive për të marrë proteina është duke marrë shtesa proteinike; gjithçka që ju duhet është proteina pluhur, një shejker dhe pak ujë ose qumësht.
  Proteina pluhur tretet lehtë dhe kundrejt konsumimit të sasive të mëdha të mishit, nuk shkakton aciditet. Proteina pluhur mund të nxirret nga qumështi, ose nga burimet tjera shtazore ose bimore ose të kombinuara. Absorbimi mund të jetë i shpejtë (30-40 minuta), i moderuar (1-2 orë) ose i ngadaltë (më shumë se 2 orë).

  Sikurse të gjithë produktet e Biotech USA , 100% Pure Whey përbëhet nga përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  Përdorimi:
  Përzieni 1 dozë (28g, 1 lugë (scoop)=2 lugë gjelle të plota) me 250ml ujë dhe përdoreni 2 herë në ditë.
  Gjatë ditëve që stërviteni, një servim deri 45 minuta pas stërvitjes dhe një servim tjetër ndërmjet shujtave. Gjate ditëve të pushimit merrni 1 servim në mëngjes (ndërmjet shujtave) dhe 1 në mbrëmje.
  Përdorni shejker për ta përzier.

  Të mos përdoret sasi më madhe sesa sasia e rekomanduar. Të mbahet larg nga fëmijët!

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Iso Whey Zero 2270g

  WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
  -30,00 € 95,00 € 125,00 €

  Iso Whey Zero 908g

  WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
  -20% 40,00 € 50,00 €

  Iso Whey Zero 500 g

  WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
  -20% 25,60 € 32,00 €