Shporta (e zbrazët) 0
-15%

Protein Power 4kg

Kurseni 15% 76,50 € me TVSH
90,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Proteinë e kualitetit të lartë nga qumështi dhe soja.

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 7 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 7 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 1,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  PROTEIN POWER është një proteinë e shkëlqyer e dizajnuar për atletë të përkushtuar që këkojnë përmbajtje të lartë të proteinës.

  Ashtu si të gjitha produktet e Biotech USA, Protein Power përmban përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  I përgatitur me proteinë të kualitetit të lartë nga qumështi dhe soja,Protein Power ofron gamë të tërë të BCAA-ve, L-Glutaminës dhe aminoacideve tjera esenciale dhe jo-esenciale.

  Përmbajtja proteinike kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen muskulare.

  Protein Power është një produkt mjaft i popullarizuar pasi vlera e tij është shumë më e lartë se sa çmimi që paguani.

  Përdorimi:

  Përzieni 30g Protein Power me 300ml ujë ose qumësht. Përdoreni në mes vakteve dhe pas stërvitjes.