Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Supernova

Kurseni 30% 19,25 € me TVSH
27,50 €

Blij më shumë dhe kurse

  FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE.

  PAKETIMI
  * 9.4 g qese (1 servim)
  * 282 g kuti (30 servim)
  PËR NJË SERVIM:
  Përzierje Supernova: 1,717 mg beta-alaninë
  2,020 mg L-citrullinë malat
  1,717 mg L-argininë hydrokloride
  1,145 mg taurinë
  572 mg L-argininë AKG
  10 mg niacinë
  790 mcg vitamin
  B6 5.72 mg zink
  1,000 mg Pre-workout Matriks Kreatine (kreatinë e buferuar CreaBASE, Kreatinë citrat, Kreatinë piruvat, Kreatinë monohidrat e mikronizuar)
  200 mg Kafeinë

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  PËRSHKRIMI
  * përmban formulën e përzierjes Supernova me përbërës aktivë
  * Pa karbohidrate e sheqerna
  * Formulë pluhur pre-workout e bazuar në tre përbërës aktivë më të rëndësishëm dhe më përqëndrim të lartë.
  * Një produkt multifazik I kombinuar me 4 lloje të ndryshme kreatine.
  * Përbërje të lartë në kafeinë me efekt të shkëlqyer energjizues.
  * E ëmbëlsuar me Stevia
  * Pa laktozë e pa gluten
  * Një shumëllojshmëri shijesh të shkëlqyera.

  Performancë, më shumë energji, gatishmëri e rritur, më shumë përqendrim –të gjitha nga i njëjti produkt dhe pa karbohidrate?

  Asgjë nuk mund t ju ndalë nga forcimi I muskujve dhe tejkalimin e kufijve tuaj pa shtuar marrjen e kalorive!
  Bëhuni gati për stërvitjen më të mirë të jetës tuaj me pre-workout-in Supernova pre-workout, produkt i cili është e garantuar që do t ju zgjerojë kufijtë e universit tuaj!

  Ne ju rekomaandojmë Supernova nëse ju:
  * Jeni duke kërkuar për një produkt pre-workout pa karbohidrate
  * Je një garues fitnesi në fazën e tonifikimit
  * Kryeni arte marciale
  * Parapëlqeni përdorimin e formës pluhur
  * Kërkoni më tepër motivim për trajnimin tuaj

  Për më shumë informacion mbi përbërësit e produktit:
  E rrit performancën nëpërmjet reaksioneve biokimike me ndihmën e kreatinës e cila e rrit performancën fizike gjatë ushtrimeve të persërituar afatshkurtër, me intensitet të lartë.

  Vitamina B3 dhe vitamina B6 ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe mundimit.
  E më së fundi , kjo rezulton në një performancë më të mirë gjatë stërvitjes dhe qëndrueshmëri më të mirë.
  Vitamina B6 kontribuon gjithashtu në një metabolizëm të shëndetsëm të proteinave dhe karbohidrateve.
  Përbërja në Zink e produktit kontribuon në një metaboloizëm më të mirë të acideve yndyrore, mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe gjithashtu ju ndihmon të mbani një kapacitet të shendetshëm intelektual.
  Përmbajtja në kafeinë e produktit ndihmon në vigjilencë.
  Përmbajtja e zinkut e produktit kontribuon në metabolizmin shëndetshëm të acideve yndyrore, mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe ajo gjithashtu ju ndihmon të mbajë një kapacitet të shëndetshëm intelektual.
  Përmbajtja e kafeinës ndihmon në vigjilencë.

  Energji, muskujt, vaskularitet, përqendrim fizik dhe mendor, qëndrueshmëri. Kjo është ajo që unë dua.
  Rekomandimi i atletit - Xavier Sari (French IFBB Kampion i Fizikut Mashkullor)
  Për mua cdo trajnim është një mision më vete.
  Unë jam i fiksuar pas sfidave. Në cdo seri ushtrimesh dhe të gjitha përsëritjet unë kam qëllim të rris arritjet e mia.
  Unë jam i kënaqur nëse arrij të dal jashtë zonës së rehatisë time e shtoj edhe një apo dy përseritje shtesë në ushtrimet e mia.
  Por kjo kërkon më shumë përqëndrim, më shumë performancë dhe një suplement pre-ëorkout të cilësisë së lartë.
  Supernova i kombinot të gjitha elementët thelbësorë që më ndihmojnë të ndihem i pandalshëm gjatë stërvitjes dhe më ndihmojnë të thyej rekordet e mia personale.
  Energji, muskuj të fryrë, vaskularizim, përqëndrim fizik dhe mendor, qëndrueshmëri. Kjo është ajo që dua.

  PËRDORIMI
  Përzieni 9.4 g (1,5 lugë matëse) pluhur me 200 ml ujë 15 minuta para ushtrimeve.

  PËRBËRËSIT
  Përzierja Super Nova (L-citrulinë malat, beta alaninë, L-argininë hidrokloride, taurinë, L-argininë alfa-keto-glutarat,niacin, oksid zinku, piridoksinë hidrokloride), Matriksi Kreatinik para-stërvitjes (CreaBASE kreatinë monohidrat e buferuar 7.6%, Piruvat kreatine 1%, kreatinë citrat 1%, kreatinë monohidrat e mikronizuar 1%), shijedhënës, kafeinë, acid (acid limoni), agjent ngurtësues (karboksimetil celuloze), agjenti anti-aglutinikë (dioksid silikoni), sheqer diabetik (suklarozë), ngjyra (tartrazine *, Indigotine).
  Tartrazina * mund të ketë një efekt negativ në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët

  Vlera Ushqimore
  Sasia e servimit :9.4 g

  Servime per kontenier :30
  Për 9.4 g (një servim) përmban :
  Energji 47 kJ / 11 kcal, Proteinë 1.7g, Niacinë 10 mg, Zink 5.72 mg, Vitaminë B6 0.79 mg, Përbërës të tjerë aktivë : L-citrulinë malat 2020 mg, Beta alaninë 1717 mg, L-argininë hidrokloride 1717 mg, taurinë 1145 mg, L-argininë alfa-keto-glutarat 572 mg, Matriksi Kreatinik para-stërvitjes (CreaBASE kreatinë monohidrat e buferuar , Piruvat kreatine,kreatinë citrat, kreatinë monohidrat e mikronizuar) 1000 mg, Kafeinë 200 mg.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BLACK BLOOD NOX+

  RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
  -30% 24,50 € 35,00 €

  Black Blood CAF+

  PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
  -30% 24,50 € 35,00 €

  Beta Alanine Caps

  1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
  -30% 11,90 € 17,00 €