Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Amino Charge

Kurseni 20% 32,00 € me TVSH
40,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Essential Amino Acid Formula for pre- & intra-workout

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  -20% 26,40 € 33,00 €

  EAA ZERO

  FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
  -20% 26,40 € 33,00 €

  100% BCAA

  Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri Paketimi 400 g (80 servime.)...
  -20% 28,32 € 35,40 €