Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Chondroitin glucosamine

Kurseni 20% 8,40 € me TVSH
10,50 €

Blij më shumë dhe kurse

  CAPSULES CONTAINING GLUCOSAMINE, CHONDROITIN AND TRACE ELEMENTS, FOR SPECIAL MEDICAL PURPOSES.

  Packaging

  • 60 capsules (15 serv.)

  IN 1 SERVING:
  140 mg Calcium
  84 mg Magnesium
  1,76 mg Manganese
  605 mg Glucosamin
  400 mg Chondroitin

  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Directions

  Take 4 capsules per day. Consume with beverages.


  Ingredients

  Other ingredients:

  gelatin capsule shell, magnesium stearate.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Arthro Guard Pack

  EACH BOX CONTAINS 30 PACKAGES OF 5 DIFFERENT TABLETS, CAPSULES AND SOFTGEL CAPSULES. Packaging 30 packets (30...
  -20% 26,40 € 33,00 €

  Glucosamine 500

  GLUCOSAMINE-CONTAINING PRODUCT WITH ANTIOXIDANTS. Packaging 60 capsules (30 serv.) IN 1 SERVING: 500...
  -20% 6,40 € 8,00 €
  Out-of-Stock
  Nuk ka në stok