Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Collagen Liquid

Kurseni 20% 24,00 € me TVSH
30,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Kolagjeni është proteina kryesore që gjendet në ARTIKULACIONE, FLOKË, THONJ,LËKURË etj.

  E PËRFORCUAR ME VITAMIN B6!

  40 servime për shishe!

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Kolagjeni përfshin një grup proteinash që gjenden natyrshëm tek kafshët, veçanërisht në mishin dhe në indet lidhëse të vertebrorëve. Është një proteinë e fortë, fibroze, e cila është një përbërës i rëndësishëm i indeve lidhëse të pranishme në kocka, kërc, tendina, ligamente, lëkurë, thonj dhe flokë. Formula jonë e hidrolizuar -e shpërbëre paraprakisht – e lëngshme - siguron një përzierje të gatshme për përdorim të menjëhershëm. Vitamina B6 gjithashtu shtohet në formulë, e cila luan një rol në metabolizmin normal të energjisë, proteinave dhe glikogjenit *.

  * Kjo deklaratë është vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Përbërësit :

  Ujë, Kolagjen i hidrolizuar, Fruktoza, Rregullatoi i Aciditetit (Acid Citrik), Glycine, Preservative (Sorbate Kaliumi), Shije (fruta pylli), Pyridoxine hidrokloride, Embëlsues (Acesulfame K, Cyclamate Natriumi, Saccharine Natriumi), Emulsifier (Mono dhe digliceride të acideve yndyrore). PËRDORIMI: Shtoni një servim të COLLAGEN LIQUID (25 ml) në 250 ml ujë në ditë. Rekomandohet që ta merrni këtë produkt në stomakun bosh. Tundeni mirë para se ta përdorni.

  Përdoreni këtë produkt si pjesë të një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësim për të.

  Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Informacion për alergenë: Produkti nuk përmban alergenë sipas Rregullores së BE-së Nr. 1169/2011.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Collagen

  DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
  -20% 20,00 € 25,00 €