Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Tribooster

Kurseni 20% 16,00 € me TVSH
20,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN.

  Packaging

  • 60 tablets (60 serv.)
  • 120 tablets (120 serv.)

  IN 1 SERVING:
  2000 mg Tribulus Terrestris

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Tribooster is a high-dose Tribulus Terrestris tablet recommended for hardcore male athletes who wish to get extra support to reach their fitness goals. Tribooster is steroid-free. Like all BioTechUSA products, it consists of safe and carefully selected ingredients.

  Directions

  Take 1 tablet per day, consume with beverage.


  Ingredients

  Saponin containing Tribulus terrestris extract 95.2%, bulking agents (microcrystalline cellulose, dicalcium phosphate), anti-caking agents (magnesium stearate, silicon dioxide), glazing agents (hydroxy propy methyl cellulose, polyvinylpyrrolidoe).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Black Test

  DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
  -20% 24,00 € 30,00 €

  Tribulus Maximus

  RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
  -20% 16,00 € 20,00 €