Shporta (e zbrazët) 0
-20%

DAA Pro

Kurseni 20% 20,00 € me TVSH
25,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Kompleks i Përparuar i ADA

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  DAA PRO përmban acidin D-aspartik (DAA), një përbërës shumë popullor si dhe N-Dimetilglicinë, Zinc dhe acid pantotenik.

  Marrja e një suplementi DAA tashmë është bërë shumë popullore në mesin e bodibillderëve dhe atletëve të cilët refuzojnë të marrin produkte ilegale si steroide anabolike. Pse të mos merret formula jonë komplekse dhe krejtësisht legale e bazuar ne DAA dhe përbërës tjerë thelbësorë me efikasitet të provuar shkencërisht.

  Përdorimi i rekomanduar:
  Merren 4 kapsula në ditë me ushqim.

  Informatat mbi alergjenët:
  Produkti është prodhuar në një ambient ku përdoret qumështi, soja, vezët, kikiriku, peshku dhe butakët.

  Kujdes
  Shtesat ushqimore duhet të përdoren si pjesë e një jetese të shëndetshme dhe nuk zëvendësojne një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Të ruhet në vend të errët dhe larg dritës.

  Paketimi: 100 kapsula-25 doza

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Black Test

  DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
  -20% 24,00 € 30,00 €

  Tribulus Maximus

  RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
  -20% 16,00 € 20,00 €