Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Fenugreek

Kurseni 20% 8,80 € me TVSH
11,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING FENUGREEK SEED EXTRACT

  Packaging

  • 60 mega capsules (for 30 days)
  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Ginkgo Biloba

  TABLETS CONTAINING GINKGO BILOBA EXTRACT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 TABLET: 80 mg Ginkgo...
  -20% 10,40 € 13,00 €

  Ashwagandha

  DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING ASHWAGANDHA EXTRACT. Packaging 60 capsules (for 60 days)
  -20% 9,52 € 11,90 €