Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Tribulus Maximus

Kurseni 20% 16,00 € me TVSH
20,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT.

  Packaging

  • 90 tablets (90 serv.)

  IN 1 SERVING:
  1500 mg Tribulus Terrestris

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Tribulus ka qenë i njohur qysh në civilizimin e hershëm.

  Studimet e tanishme kanë vërtetuar se ai arrin të ngrisë për 30% nivelin e testosteronit në gjak.

  Rritja e koncentrimit të testosteronit në organizëm rezulton me rritjen e forcës si dhe me një ndërtim intensiv të indit muskulor.

  Krahas kësaj Tribulus me sukses shëron impotencën në 80 % të rasteve sepse ndikon në rritjen e spermatogjeneve.

  Gjithashtu Tribulus u këshillohet për përdorim personave qe kanë vënë re nivel të ulët të hormoneve natyrore duke përdorur preparate të ndaluara- sepse kthen nivelin e hormoneve brenda normës.

  Me fjalë tjera Tribulus Terrestris rritë mashkullitetin. 

  Mënyra e përdorimit: Merrni 1 kapsulë në ditë.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Black Test

  DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
  -20% 24,00 € 30,00 €

  Tribooster

  SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
  -20% 16,00 € 20,00 €