Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Energy Shot 20x25ml

Kurseni 20% 27,20 € me TVSH
34,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME.

  Paketimi

  • 25 ml (1 servinm)
  • 20x25 ml (20 servime)

  Shija

  • Limon
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Burim i lëngshëm i energjisë në lëvizje, me zinxhirë të gjatë dhe të shkurtër të karbohidrateve (Glukozë, Fruktozë, Maltodekstrinë, D-ribozë).

  I përforcuar me Taurinë, Guaranë si dhe L-Argininë. Iu është shtuar Magnezi që ndihmon në zvoglimin e lodhjes dhe kontribuon në ekuilibrin elektrolit dhe në metabolizmin normal në nivel energjetik.

  Ashtu si të gjitha produktet e BioTechUSA, Enrgy Shot përbëhet nga përbërësit e sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes. Përdorimi:Pini një ampulë, para ose gjatë stërvitjeve intensive (çiklizëm, fitness, vrapim, etj)

  Përdorimi

  Të merret një ampule para ose gjatë stërvitjes intensive (çiklizëm, fitness, vrapim, futboll etj).

  Ingredientët

  Ujë, shurup invert i sheqerit  28%, maltodextrinë 14%, taurinë 4%, citrat i magnezit, L-argininë alfa-ketoglutarat,  citrulinë malat, glukoronolakton, klorur kaliumi, aromatizues, ekstrakt guarane 0,5%, acid (acid citricum), inozitol , D-ribosë, L-tirozinë, ekstrakt i çajit jeshil, konservues (sorbat kaliumi).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  MultiSalt

  KAPSULA KRIPERASH ME ELEKTROLITE PËR SPORTET E QËNDRUESHMËRISË SHIJA • pa aromë PAKETIMI 60...
  -20% 8,00 € 10,00 €