Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Travel Shaker

Kurseni 30% 3,50 € me TVSH
5,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Travel Shaker

  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Travel Shaker 500ml

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Wave Shaker

  ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
  -30% 2,10 € 3,00 €