Shporta (e zbrazët) 0
-20%

PRE GOLD

Kurseni 20% 28,00 € me TVSH
35,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Preworkout i Avancuar

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Lëshoni fuqinë brenda jush me Pre Gold. Në botën jashtëzakonisht konkurruese të fitnesit, ekipi ynë ka revolucionarizuar suplementet para stërvitjes (pre-workout) me këtë formulë të fundit.

  Pre Gold shkon përtej rritjes tipike të energjisë të ofruar nga produkte të tjera para stërvitjes, duke ofruar një zgjidhje gjithëpërfshirëse që optimizon mbështetjen e oksidit nitrik, rrit rrjedhjen e gjakut dhe siguron energji të qëndrueshme me dy aroma të shijshme.

   Bëhuni gati për t'i çuar stërvitjet tuaja në lartësi të reja.

  Përfitimet e Pre Gold

  Pre Gold përdor mbështetje të optimizuar të oksidit nitrik, energji të qëndrueshme dhe përbërës që rrisin fokusin për t'ju pajisur me mjetet e nevojshme për të mposhtur stërvitjet tuaja.

  Studimet klinike kanë demonstruar efektivitetin e jashtëzakonshëm të L-Citrulinës, një pararendës i argininës, në rritjen e niveleve të nitratit plazmatik dhe optimizimin e disponueshmërisë së oksidit nitrik. Ky përbërës zbulues është jetik në përmirësimin e përcjellshmërisë vaskulare, duke lejuar që më shumë oksigjen të arrijë muskujt tuaj që punojnë shumë kur ata kanë më shumë nevojë për të.

  Me përzierjen e fuqishme të L-Citrulinës dhe lëndëve të tjera ushqyese thelbësore, ju mund të përjetoni një pompim të jashtëzakonshëm që nxit performancën tuaj në stërvitje.

  Ngritni energjinë dhe fuqinë tuaj

  Një pre-workout është i paplotë pa një burim të besueshëm energjie. Qasja inovative e Ultimate Nutrition përfshin një përzierje unike të ndihmave ergogjene që ofrojnë energji të qëndrueshme gjatë stërvitjes.

  Përbërësi aktiv Synephrine, që rrjedh nga Citrus Aurantium, mbështet rritjen e shpenzimeve të energjisë gjatë ushtrimeve intensive duke nxitur zhvillimin e muskujve të pastër. Ndërkohë, përzierja jonë e Kafeinës dhe DiCaffeine Malate jep eksplozivitet dhe intensitet.

  Maksimizoni Fuqinë dhe Fokusin

  Për një performancë më të lartë Pre Gold përmban Beta Alaninë, një aminoacid jo esencial që përmirëson performancën atletike duke reduktuar lodhjen dhe duke rritur performancen në stërvitjet me intensitet të lartë.

  Çiftimi sinergjik i kafeinës dhe taurinës siguron një shtresë shtesë fokusimi, duke ju ndihmuar të ruani qartësinë mendore dhe përqendrimin gjatë gjithë stërvitjes tuaj. Me mbështetjen e shtuar të vitaminës B6 dhe vitaminës C, Pre Gold siguron performancë optimale dhe ndihmon në rimbushjen e vitaminave thelbësore.

  Udhëzimet për përdorim

  Ashtu si me çdo shtesë tjetër ushqimore, është thelbësore të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të përfshini Pre Gold në rutinën tuaj të fitnesit.

  Megjithatë, si me çdo shtesë dietale, disa individë mund të përjetojnë efekte të lehta anësore si nervozizëm, rritje të rrahjeve të zemrës ose shqetësim gastrointestinal. Nëse keni ndonjë shqetësim, ju rekomandojmë të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor.

  Pyetjet më të shpeshta

  Sa shpejt mund të pres të ndjej efektet e Pre Gold?

  Përgjigje: Koha e efekteve mund të ndryshojë midis individëve. Megjithatë, shumë përdorues raportojnë se kanë përjetuar rezultate të dukshme brenda 20-30 minutave nga konsumimi i Pre Gold, duke u siguruar atyre energjinë dhe fokusin e nevojshëm gjatë stërvitjeve të tyre.

  A është Pre Gold i përshtatshëm për individë të ndjeshëm ndaj kafeinës?

  Përgjigje: Pre Gold përmban kafeinë si pjesë e matricës së saj të energjisë. Nëse jeni të ndjeshëm ndaj kafeinës ose keni një tolerancë të ulët, ju rekomandojmë të filloni me një dozë më të ulët ose të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor përpara përdorimit.

  A mund të  kombinoj Pre Gold me produkte të tjera Ultimate Nutrition?

  Përgjigje: Absolutisht! Pre Gold është krijuar për të plotësuar pjesën tjetër të linjës së produkteve Ultimate Nutrition. Për të krijuar një regjim fitnesi gjithëpërfshirës dhe sinergjik, mund ta grumbulloni me suplemente të tjera, si Intra Gold dhe Post Gold.