Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Fitness belt

Kurseni 20% 12,00 € me TVSH
15,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Sizes:

  • S: 68cm - 86cm
  • M: 78cm - 96cm
  • L: 88cm - 106cm
  • XL: 92cm - 110cm
  • XXL: 98cm - 116cm

  Material:

  • 50% Polyester
  • 41% Neopren
  • 05% Metall
  • 04% Nylon