Shporta (e zbrazët) 0
-20%

MUSCLE MASS 3000 4.5kg

Kurseni 20% 52,00 € me TVSH
65,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  I shkëlqyeshëm për rritjen e muskujve
  Përzierje e shkëlqyer e proteinave të hirrës dhe karbohidrateve
  I pasur me aminoacide

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 5 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 5 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 1,00 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  3000 Muscle Mass është një produkt i rëndësishëm në periudhën e shtimit të masës ngase proteina që përmban kontribuon në rritjen e masës muskulore.

  Përveç përqendrimit të lartë me proteinë të hirrës (Whey), kjo formulë përmban të gjitha aminoacidet esenciale, vitamina dhe karbohidrate të cilësisë së lartë, pa harruar 6g të BCAA-ve për dozë.

  Përdorimi i rekomanduar: Përzihet një lugë (luga gjendet brenda në paketim), 60g Muscle Mass me 300ml ujë ose qumësht (me pak yndyrë)..
  Përdoret 3 herë në ditë pas ushqimit.