Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Flavored BCAA 12,000 POWDER 457g

Kurseni 20% 39,92 € me TVSH
49,90 €

Blij më shumë dhe kurse

  • 6g BCAA për servim
  • Në raport optimal 2:1:1
  • 3g L-leucinë / 1.5g L-isoleucinë / 1.5g L-valinë

  Skadenca:04/2024

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  GLUTAPURE® 400g
  BCAA-të (aminoacidet e degëzuara zinxhirore) përfshijnë leucinën, izoleucinën dhe valinën.Ato janë të nevojshme për mirëmbajtjen e muskujve gjatë aktivitetit fizik.Studimet tregojnë se marrja BCAA-ve  mund të parandalojë lodhjen sistemit nervor duke rregulluar nivelet e triptofanit në tru. Marrja e tyre para dhe gjatë stërvitjes është vërtetuar se rrit performancën. BCAA funksionon si agjent anabolic duke ruajtur masën muskulare, gjë që lejon trupin të djegë dhjamin dhe jo muskujt.

  BCAA 12,000 Powder është krijuar për të rritur qëndrueshmërinë, larguar lodhjen dhe për të përmirësuar performancën.Ultimate Nutrition përdor vetëm aminoacidet më të mira të cilësisë USP për këtë formulë.

  •    Sasia: 457g
  •    Masa e Servimit: 1 scoop (7,6g)
  •    60 servime
  •    Përdorimi: Përzieni një servim (7,6g) me 180-240ml ujë apo lëng sipas dëshires, para gjatë apo pas  stërvitjes