Shporta (e zbrazët) 0
-30%

PROSTAR 100% WHEY PROTEIN 907g

Kurseni 30% 31,50 € me TVSH
45,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  • 25g protein për servim
  • Vetëm 2g karbohidrate për servim
  • Mbi 6g BCAA për servim
  • Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer

 

Shija

Zbritje nga vëllimi

SasiaÇmimi/njësiJu kurseni
222,50 €Deri në 18,00 €
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 3 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 3 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,60 € .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Fuqia e Prostar 100% Whey:

Prostar® 100% Whey përdor një proces ekskluziv mikro dhe ultra-filtrues për të nxjerrë pluhurin e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë. Ne paketojmë përmbajtjen më të lartë të proteinave për porcion me 25 gram të izolatit, koncentartit  të proteinës së hirrës, dhe përzierjes së peptideve të hirrës. Prostar® 100% Whey përzihet në çast për të bërë shejkun ose smooth-in më të mirë të proteinave.

 Ekipi ynë i Kërkimit dhe Zhvillimit ka përsosur shijet më të shijshme si krem me çokollatë dhe gjalpë kikiriku, dredhëz, banane etj.

Faktet:

· 25g protein për servim

· Vetëm 2g karbohidrate për servirje

· Mbi 6g BCAA për servim

· Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer

Përdorimi i rekomanduar:

Përzieni 1 lugë (scoop) 30g të proteinës Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein me 240ml ujë ose qumësht. Merrni 1-3 servime çdo ditë. Për rezultate më të merrneni para dhe pas stërvitjes.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë