Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Sport Bottle

Kurseni 30% 2,10 € me TVSH
3,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Paketimi

  • 750 ml
  Kapaciteti mbajtës 750 ml
  Dizajn i shkëlqyer, modern
  Shirit matës transparent
  Ngjyra
  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi