Shporta (e zbrazët) 0

Super Mass Gainer 2.9kg

60,00 € me TVSH

Blij më shumë dhe kurse

  I formuluar me 52 gramë proteina për të mbështetur shtimin masiv në peshë. I plotësuar me kalori, karbohidrate dhe vitamina e minerale.

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 6 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 6 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 1,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  DOZAT TIPIKE PËR NJË SERVIM
  -52 g PROTEINË
  -10.9 g BCAA
  -5.2g LEUCINE
  -248 g karbohidrate
  -1280 kalori

  PSE SUPER MASS GAINER?
  Shtimi i përmasave dhe masës muskulore mund të jetë shumë sfidues, sidomos kur keni një metabolizëm të shpejtë ose keni vështirësi të konsumoni mjaftueshëm kalori dhe proteina gjatë ditës. Super Mass Gainer është një shtues i masës dhe madhësisë muskulore i cilësisë së lartë që është i mbushur me mjaft proteina , BCAA, kalori dhe lëndë ushqyese të tjera për të ndihmuar edhe ata që kanë më shumë të vështirë të shtojnë në masë dhe madhësi.
  * Ndryshe nga shumë gainers të tjerë , Super Mass Gainer ka shije të shijshme dhe ka përzierje të mahnitshme!
  -52g proteinë
  -10.9g BCAA përdorimi i të cilave është vërtetuar që ndihmojnë në ndërtimin e muskujve dhe në shërim e për të rimarrë forcat nga stërvitja *
  -5.2g Leucine për të mbështetur aktivizimin e sintezës së proteinës së muskujve *

  Udhëzime për përdorim :
  Perziej 1 luge të Super Mass Gainer në 250-300ml qumësht pa yndyrë ose ujë. Përzieni për 30-45 sekonda. Nëse doni mund të shtoni kube akulli, fruta ose përbërës të tjerë sipas dëshirës dhe përzierni për 30-45 sekonda. Varësisht nga nevoja, mund të merret 2-3 herë në ditë pas ushqimit

  Paralajmërime: Konsultohuni me një mjek para përdorimit nëse keni ndonjë problem mjekësor.
  Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose duke dhënë qumësht
  . Përdorni vetëm sipas udhëzimit.
  Mbajeni larg fëmijëve.

  Përbërësit:
  Maltodekstrin, Përzierje Proteinike ( Koncentrat nga proteina të hirrës, Izolat i proteinës së qumështit, Izolat i proteinës së hirrës, hidrolizat i proteinës së hirrës, kazeinë micelare) kremezues nga lulja e diellit (vaj luledielli, maltodreksin, kaseinat sodiumi, Mono-Diglycerides, Tocopherole Natyrore, dhe Fosfat Tricalciumi), Pluhur Kakaoje, shijezues natyrale dhe artificiale, fruktoze, , Përzierje vitamina dhe minerale(Trikalcium fosfati, acid askorbik [Vitamina C], D-Alfa tokoferil acetati (Vitamina E) Niacinamide [Vitamina B3], Retinol Palmitate [Vitamina A] Calcium-D-Pantothenate [Vitamin B5], Potassium Iodide [Iodine], Folic Acid [Vitamin B9], Maltodextrin, Pyridoxine Hydrochloride [Vitamin B6], Thiamine Hydrochloride [Vitamin B1], Riboflavin [Vitamin B2], Cyanocobalamin [Vitamin B12]), Gum Blend (Celulozë , Xanthan Gum, Carrageenan), Potassium Chloride, kripë , Soy Lecithin, Acesulfame Potassium, Sucralose, Lecithin luledielli.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë