Shporta (e zbrazët) 0
-20%

100% BCAA

Kurseni 20% 28,32 € me TVSH
35,40 €

Blij më shumë dhe kurse

  Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri

  Paketimi

  • 400 g (80 servime.)

  Në 1 servim : 5000mg BCAA

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  100% BCAA është një product 100% I pastër. Amino acidet janë “blloqet” ndërtuese të proteinave që bëjnë të mundur mirëmbajtjen dhe zhvillimin e masës muskulare.

  100% BCAA përmban tre amino acidet esenciale – isoleucinë, leucinë dhe valinë – në raport 2:1:1. Si pasojë e strukturës së tyre kimike ato përfaqësojnë një grup të aminoacideve të degëzuara zinxhirore (AADZ).

  Është një burim energjie I përbërë nga ingredientë natyral, për atletë që kryejnë stërvitje normale apo për përgatitje për garë.

  Në sajë të formës pluhur dhe të qënit pa shije, mund të përdoret në mënyra të ndryshme. Mund ta shtoni tek suplementet e tjera ose në lëngje të ndryshëm, përdoret më së miri në stërvitjet për të ndërtuar masë muskulare pa yndyrë.

  Si të gjitha produktet e BioTechUSA, 100% BCAA përmban përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

   

  Përdorimi :

  Për rezultate më të mira, merrni 1 servim 30 minuta përpara stërvijes ose menjëherë pas stërvitjes.

  Përbërësit :

  L-Leucinë 50%, L-Isoleucinë 25%, L-Valinë 25%.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  -20% 26,40 € 33,00 €

  BCAA 8:1:1

  UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
  -20% 28,32 € 35,40 €