Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Liquid BCAA

Kurseni 20% 20,00 € me TVSH
25,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  FORMULA E LËNGSHME E AMINOACIDEVE ME BCAA, AAKG, L-LIZINË, L-ORNITINË DHE VITAMINË B6.

  Paketimi

  • 1000 ml (33 serv.)

  NË 1 SERVIM:
  1200 mg BCAA (Leucinë, Isoleucinë, Valinë)
  915 mg Amino Acid Blend (L-Lysinë, L-Argininë AKG, L-Ornitinë)
  1,2 mg Vitaminë B6 (85% të SHRD)

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Pika të projektuara në mënyrë inxhinierike të Aminos

  Kjo formë shumë e përshtatshme biologjikisht e BCAA-ve të lëngshme ka një raport 2: 1:1 të Leucinës: isoleucinës: Valinës. Liquid BCAA përdor teknologji të lëngshme për të siguruar përthithjen në mënyrë të shpejtë nga organizmi. Ashtu si të gjitha produktet BioTech USA, Liquid BCAA përmban vetëm përbërës ushqimorëtë sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  Vlerat e shtuara
  BCAA Liquid përmban më shumë se vetëm bazat. Ajo ka një pjesë shtesë e amino acideve të tjera me vlerë të tilla si L-ornitine, L-argininë AKG dhe L-lizine. Përveç kësaj, ajo përmban vitamina të çmuara si B6 dhe B12, të cilat kontribojnë në metabolizmin normal energji dhënës dhe në reduktimin e lodhjes.

  E MREKULLUESHME PËR PËRDORIM PARA DHE PAS STËRVITJES
  Përzieni atë në pijen tuaj për të filluar ditën me një shije freskuese, të krijoni një humor të mirë për një trajnim intensiv duke shpërblyerkështu veten më pas - të gjitha këto me të njëjtin produkt: BCAA e lëngshme!

  PËRDORIMI
  Përziej 30 ml BCAA të lëngshme me ujë ose lëng frutash. Konsumo një servim në mëngjes, një para dhe një pas trajnimit tuaj.

  PËRBËRËSIT
  Ujë, shurup sheqeri i invertuar, kompleks BCAA (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë), acid (acid citrik), L-lizinë, argininë alphaketoglutarat, L-ornitinë, aromë, konservues (kaljumi surbik) piridoksinë hidrokloride, ngjyrë (E Verdhë Dielli FCF *), cianokobalamin. Ngjyra*: Mund të ketë një efekt negativ në vëmendjen dhe aktivitetin e fëmijëve.

  Përdorimi i rekomanduar: Përziej 30 ml të Liquid BCAA me ujë ose lëng frutash.

  Vlera ushqimore/ Masa ditore 2x 30 ml/ Servime për kontenier :33 Në 60 ml përmbahen : Vitaminë B6 2.4 mg, Vitaminë B12 1.2 µg, L-leucinë 1.2g, L-izoleucinë 0.6g, L-valinë 0.6 g,L-lizinë 0.9 g, L-argininë alfa-ketoglutarat 0.9g, L-ornitinë 0.04g,

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  -20% 26,40 € 33,00 €

  BCAA 8:1:1

  UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
  -20% 28,32 € 35,40 €

  100% BCAA

  Produkt natyral, me 100% BCAA të pastër në raport 2:1:1, në formë pluhuri Paketimi 400 g (80 servime.)...
  -20% 28,32 € 35,40 €

  Liquid Amino

  AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I...
  -20% 20,00 € 25,00 €