Shporta (e zbrazët) 0
-20%

Biotech Wave + Compact 500ml (+150 ml) shaker

Kurseni 20% 4,00 € me TVSH
5,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  SPECIAL 150ML LOWER COMPARTMENT TO STORE THE PROTEIN POWDER AND TABLETS, EQUIPPED WITH A BAYONET LOCK.

  Ngjyra
  Në dispozicion

  redeem
  Asnjë pikë shpërblimi për këtë produkt.


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Compact 500 ml shaker

  Special 150ml lower compartment to store the protein powder and tablets, equipped with a bayonet lock.

  Popular wave design, leak-proof

  BPA-free and toxin-free plastic (made in the EU)

  Colours: smoky black, magenta, light blue

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Wave Shaker

  ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
  -20% 2,40 € 3,00 €