Shporta (e zbrazët) 0
-20%

YOHIMBE BARK LIQUID EXTRACT

Kurseni 20% 12,00 € me TVSH
15,00 €

Blij më shumë dhe kurse

  Suplement për humbjen e yndyrës dhe rritjen e libidos

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,20 € .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
   

  Pagesë e sigurtë

   

  Dërgesa

   

  Kthimi

  Yohimbe ndihmon në promovimin e rrjedhës së gjakut dhe ndjeshmërinë e nervave, veçanërisht në rajonin e legenit. Përdoret për të mbështetur funksionin e sistemit nervor qëndror.

  Përdorimi I rekomanduar : Shkundeni mirë. Vendosni 1 servim (1 mL) poshtë gjuhës 1 deri 2 herë në ditë. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar.