Shporta (e zbrazët) 0

Produktet e reja

Prime Whey 2kg

* Helps increase muscle size and strength...
59,90 € -20%

47,92 €

Prime Whey 908g

* Helps increase muscle size and strength...
35,00 € -15%

29,75 €

Diet Shake 720 g

Rich in dietary fibre whey protein drink...
28,70 € -15%

24,40 €

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Hyper Mass 1kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe...
15,00 € -15%

12,75 €

Më të shiturit
-15%

GLUTAPURE® 400g

Kurseni 15% 25,50 € me TVSH
30,00 €

L-Glutamine e Mikronizuar:

  Sasia: 400g

•    Masa e Servimit: 1 lugë (5g)

•    80 servime

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 2 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 2 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 0,40 € .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 20,00 € Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 20,00 €
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Glutamina ndihmon në parandalimin e humbjes së masës muskulare. Gjatë stërvitjeve intensive trupi mund të humbasë një sasi të konsiderueshme glutamine, gjë qëshkakton katabolizem(prishjen të muskujve). Marrja e Glutapure® ndihmon frenimin e ketij procesiduke reduktuar e dhimbjetmuskulare pas stervitjes, duke dhënërindërtimmë të shpejt të indeve muskulare dhe duke përshpejtuar procesit e rikuperimit.

•    Sasia: 400g
•    Masa e Servimit: 1 scoop (5g)
•    80 servime
•    Përdorimi: Miksoni një servim (7,6g) me 150ml ujë apo lëng sipas deshires, 2 deri ne 3 here ne dite. Në ditet qe stërvitesh merr një servim menjëherë pas stërvitjes.